روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فصل دوم fortnite 2 و موتور فیزیک جدید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فصل دوم fortnite 2 و موتور فیزیک جدید

فصل جدید Fortnite 2 از تاریخ 20 فوریه آغاز خواهد شد و اپیک هم از زیر و رو شدن موتور فیزیک بازی خبر می دهد. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، اپیک گیمز بلاخره تاریخ شروع فصل بعدی Fortnite را اعلام کرد. فصل جدید از تاریخ 20 فوریه آغاز خواهد شد که دقیقا 4 ماه […]

فصل جدید Fortnite 2 از تاریخ 20 فوریه آغاز خواهد شد و اپیک هم از زیر و رو شدن موتور فیزیک بازی خبر می دهد.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، اپیک گیمز بلاخره تاریخ شروع فصل بعدی Fortnite را اعلام کرد. فصل جدید از تاریخ 20 فوریه آغاز خواهد شد که دقیقا 4 ماه پس از ورود Fortnite به نسخه ی 2 اتفاق می افتد.این طولانی ترین زمان برای یک فصل در تاریخ بازی های بتل رویال محسوب می شود.در ماه نوامبر سال گذشته، فورتنایت اعلام کرده بود که فصل دوم از نسخه ی دوم Fortnite قرار است با کمی تاخر مواجه شود و دلیل آن هم کار کردن روی جشنواره ی سال نو بود.اپیک جزئیات زیادی در مورد فصل دو منتشر نکرده است و فقط در همین حد می دانیم که چالش های بیشتری به همراه یک جشنواره ی دو هفته ای در انتظار ماست.یکی دیگر از دلایل این تاخیر می تواند بروزرسانی بسیار بزرگ بازی در ماه بعدی باشد. اپیک ظهور مشکلات فنی در پروسه ی تغییر موتور فیزیک بازی را پیش بینی کرده است و به همین دلیل هم قصد دارد از حداکثر زمان خود استفاده کرده و تمام مشکلات را شناسایی و بررسی کند.گفته می شود موتور جدید Chaos Engine قادر به افزایش جزئیات تخریب محیطی تا حد بسیار زیادی است.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان فصل دوم fortnite 2 و موتور فیزیک جدید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فصل دوم fortnite 2 و موتور فیزیک جدید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون