روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هری پاتر در دنیای ماینکرفت از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هری پاتر در دنیای ماینکرفت

طرفداران هری پاتر در حال ساخت بازی نقش آفرینی این عنوان در ماینکرفت هستند، اما آیا این بازی از چنگال وکلای حقوقی جان سالم به در خواهد برد؟ به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، شاید قبلا هم پروژه های عظیمی را در جهان ماینکرفت شاهد بوده باشیم، اما می توان گفت هیچ کدام به گستردگی […]

طرفداران هری پاتر در حال ساخت بازی نقش آفرینی این عنوان در ماینکرفت هستند، اما آیا این بازی از چنگال وکلای حقوقی جان سالم به در خواهد برد؟به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، شاید قبلا هم پروژه های عظیمی را در جهان ماینکرفت شاهد بوده باشیم، اما می توان گفت هیچ کدام به گستردگی و عمیقی این یکی نبوده اند.تیم ماد سازی Floo Network در حال کار کردن روی ماد Minecraft School of Witchcraft and Wizardy هستند. این ماد قرار است یک تجربه ی نقش آفرینی از عنوان هری پاتر در دنیای مانکرفت باشد.لازم به ذکر است که این ماد قرار نیست صرفا شما را در محیط های شبیه سازی شده ی مدرسه ی Hogwarts قرار دهد (که البته این کار را هم به بی نقص ترین شکل ممکن انجام می دهد).علاوه بر نقشه ی دقیق و پر از جزئیات این مدرسه، این ماد همچنین به شما امکان حل کردن پازل ها، تکمیل کردن مأموریت ها، خرید کردن در بازارچه ی Diagon Alley و پرواز کردن در زمین Quidditch مدرسه را می دهد.تازه این ها فقط بخش کوچکی از ویژگی های این ماد خواهند بود!با اینکه این تیم ماد سازی هنوز هیچ تاریخ رسمی را برای عرضه ی این ماد مشخص نکرده است، آن ها قول داده اند که نسخه ی اولیه ی این ماد را به صورت رایگان در انتهای ماه ژانویه عرضه خواهند کرد.شما در این نسخه قادر خواهید بود به مکان هایی مثل تالار اصلی و کلبه ی هگرید دسترسی پیدا کنید. اگر هم دوست داشته باشید، می توانید به صفحه ی Patreon این تیم رفته و از آن ها حمایت مالی کنید.با توجه به گستردگی این پروژه و الهام گرفتن مستقیم آن از فیلم ها و کتاب های دنیای هری پاتر، می توان پیش بینی کرد که شرکت های Warner Bros. و Pottermore علیه آن حرکت هایی انجام دهند.البته پیش ازاین هم ما شاهد پروژه های طرفداران در صنعت بازی بوده ایم و در خیلی از موارد، توسعه دهندگان و شرکت های صاحب حقوق عنوان، با هم به توافق رسیده اند.باید اکنون منتظر ماند و دید که آیا Warner Bros. و شرکای آن، در راستای خواسته های هواداران گام برمی دارند و یا همه ی زحمت های آن ها را هدر می دهند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان هری پاتر در دنیای ماینکرفت از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هری پاتر در دنیای ماینکرفت از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون