روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تکان خوردن بازار جهانی پی‌سی | کالاسودا | پی سی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تکان خوردن بازار جهانی پی‌سی | کالاسودا | پی سی

بازار جهانی پی سی برای اولین بار ظرف 8 سال اخیر، رشد جدیدی را تجربه کرد. به گزارش کالاسودا و به نقل از verge، گزارش های IDC بیانگر این است که بازار عرضه جهانی پی سی با 2.7 درصد رشد به 266.7 میلیون دستگاه رسیده است. رقم اعلام شده از سوی گارتنر 0.6 درصد معادل 261.2 میلیون دستگاه […]

تکان خوردن بازار جهانی پی سی بازار جهانی پی سی برای اولین بار ظرف 8 سال اخیر، رشد جدیدی را تجربه کرد.به گزارش کالاسودا و به نقل از verge، گزارش های IDC بیانگر این است که بازار عرضه جهانی پی سی با 2.7 درصد رشد به 266.7 میلیون دستگاه رسیده است.رقم اعلام شده از سوی گارتنر 0.6 درصد معادل 261.2 میلیون دستگاه است.در فصل اول 2018 رشد را پس از 6 سال دیدیم اما رشد کامل 4 فصل را برای اولین بار در 2019 تجربه کردیم.هر دو موسسه تحقیقاتی گارتنر و IDC در مورد مسیر رو به رشد بازار پی سی موافقند،هرچند هر کدام ابزارهای متفاوتی را مورد ارزیابی قرار می دهند.اما هر دو درباره انواع دسکتاپ، نوت بوک، تبلت های جداشونده مانند سرفیس تحقیق کرده اما گارتنر کروم بوک را از این قاعده مستثنی می کند.البته هر دو روی ویندوز 10 و به روز رسانی سیستم ها تاکید کرده اند. به عقیده گارتنر با پایان یافتن پشتیبانی مایکروسافت از ویندوز 7 ، کسب و کارهای مختلف سعی کرده اند تا سیستم های خود را به روز رسانی کنند و تقاضای شگرف و پرجنب و جوشی را در بازار ایجاد کرده اند.به گفته مایکروسافت تا سپتامبر گذشته بیش از 900 میلیون سیستم ویندوز10 را نصب کردند.از سوی دیگر داده های NetMarketShare نشان می دهد میلیون ها پی سی نیز آپدیت نشده و حدود 30 درصد از سیستم ها هنوز ویندوز7 دارند.کارشناسان IDC معتقدند نیاز به ارتقای سیستم طولانی مدت نخواهد بود اما فناوری های جدیدی مانند 5جی و دستگاه های مجهز به نمایشگر تاشو و دوگانه ممکن است نیازها را افزایش دهد.بعدها نیز مایکروسافت مجبور خواهد شد تا پشتیبانی از ویندوز8 را نیز به پایان برساند و شاید دوباره شاهد جهشی هرچند کوچک باشیم.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تکان خوردن بازار جهانی پی‌سی | کالاسودا | پی سی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تکان خوردن بازار جهانی پی‌سی | کالاسودا | پی سی از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون