روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل؛ چهارمین تریلیون دلاری جهان شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل؛ چهارمین تریلیون دلاری جهان شد

به دنبال 1 تریلیون دلاری شدن اپل، آمازون و مایکروسافت، اینک گوگل به عنوان چهارمین کمپانی وارد این کلوب می شود. به گزارش کالاسودا و به نقل از دیلی میل، با رسیدن ارزش کمپانی آلفابت {پدر گوگل} به 1 تریلیون دلار، این کمپانی در کلوب تریلیون دلاری های دنیای آی تی قرار گرفت. دوشنبه شب ارزش بازار […]

گوگل؛ چهارمین تریلیون دلاری جهان شدبه دنبال 1 تریلیون دلاری شدن اپل، آمازون و مایکروسافت، اینک گوگل به عنوان چهارمین کمپانی وارد این کلوب می شود.به گزارش کالاسودا و به نقل از دیلی میل، با رسیدن ارزش کمپانی آلفابت {پدر گوگل} به 1 تریلیون دلار، این کمپانی در کلوب تریلیون دلاری های دنیای آی تی قرار گرفت.دوشنبه شب ارزش بازار کمپانی آلفابت به 992 میلیارد دلار رسید تا پس از اپل، مایکروسافت و آمازون، چهارمین کمپانی سیلیکون وی در کلوب تریلیون دلاری ها شود.البته طبق آخرین آمار اپل و مایکروسافت همچنان 1 تریلیون دلاری بوده و آمازون است که 940 میلیارد دلار شده و افت ارزش پیدا کرده است.گفتنی است در شاخص FTSE 100 بانک HSBC با 120 میلیارد پوند ارزش، رتبه اول را دارد.از سال 2015 و زمان به قدرت رسیدن ساندار پیچای به عنوان مدیر گوگل، ارزش آلفابت 115 درصد رشد کرده است. وی اکنون مدیر کل آلفابت شده و لری پیج و سرگئی برین از سمت خود کنار رفته اند.لری پیج با داشتن 6 درصد از کل سهام آلفابت مالک 53 میلیارد پوند سرمایه است و برین با 5.5 درصد سهام، مالکیت 52 میلیارد پوند را از آن خود دارد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان گوگل؛ چهارمین تریلیون دلاری جهان شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل؛ چهارمین تریلیون دلاری جهان شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون