روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رندر گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی زد فلیپ را ببینید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رندر گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی زد فلیپ را ببینید

تیم LetsGoDigital رندری از گوشی تاشوی جدید سامسونگ گلکسی زد فلیپ را منتشر کرد. به گزارش کالاسودا، امسال سال نوآوری و ابدعات جالب در حوزه موبایل است و فاکتور «تاشو» به یکی از ترندهای اصلی بازار تبدیل شده است. پیش تر نام گوشی جدید سامسونگ را گلکسی بوم اعلام کرده بودند اما ظاهرا قبل از رونمایی […]

تیم LetsGoDigital رندری از گوشی تاشوی جدید سامسونگ گلکسی زد فلیپ را منتشر کرد.به گزارش کالاسودا، امسال سال نوآوری و ابدعات جالب در حوزه موبایل است و فاکتور «تاشو» به یکی از ترندهای اصلی بازار تبدیل شده است.پیش تر نام گوشی جدید سامسونگ را گلکسی بوم اعلام کرده بودند اما ظاهرا قبل از رونمایی به گلکسی زد فلیپ تغییر نام داده است.مکانیزم لولا شبیه به گلکسی فولد بوده و البته نوع تاشدگی بالا به پایین تعریف شده است.در سمت راست قسمت پایین کلید پاور و در نیمه بالایی نیز ولوم کم و زیاد دیده می شود.نمایشگر کوچک در کنار دوربین دوگانه قرار گرفته و فلش نیز کنار آن تعبیه شده است.نمایشگر اصلی مجهز به حفره پانچ مانند به عنوان دوربین سلفی است که شایعه شده است که 10 مگاپیکسلی باید باشد.شارژ سریع، باتری دوآل که یکی از باتری ها 900 میلی آمپر ساعت است و تراشه اسنپ دراگون 855، بخشی از قدرت سخت افزاری گلکسی زد فلیپ است.این اولین گوشی تاشو با صفحه نمایش شیشه ای است {سایر گوشی های تاشوی بازار پلاستیکی انعطاف پذیر است} که وقتی باز می شود 6.7 اینچی به نظر می رسد.گفته می شود این گوشی همراه با گلکسی اس 20 ماه آینده {22 بهمن} رونمایی خواهد شد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان رندر گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی زد فلیپ را ببینید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رندر گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی زد فلیپ را ببینید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون