روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جزییات به روز رسانی بازی«رستگاری سرخ پوست مرده ۲» از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جزییات به روز رسانی بازی«رستگاری سرخ پوست مرده ۲»

بروزرسانی این هفته ی Red Dead Redemption 2 فقط مربوط به کلاس Moonshine نمی شود، بلکه قرار است بازی بازان PC و کنسول ها را هم به هم نزدیک تر کند. به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، کاربران PS4 اکنون به ویژگی های Photo mode و Story mode که در ابتدا برای کامپیوتر عرضه شده […]

بروزرسانی این هفته ی Red Dead Redemption 2 فقط مربوط به کلاس Moonshine نمی شود، بلکه قرار است بازی بازان PC و کنسول ها را هم به هم نزدیک تر کند.به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، کاربران PS4 اکنون به ویژگی های Photo mode و Story mode که در ابتدا برای کامپیوتر عرضه شده بودند هم دسترسی دارند.چیز زیادی در مورد Photo mode ندارد و احتمالا بارها در بازیهای دیگر با آن برخورد داشته اید. اما قابلیت Story mode از بخش های جدید و مختلفی تشکیل شده است؛ ماموریت های جایزه بگیری برای تعقیب مجرمان، شبیه خون زدن به دسته های راهزنان، نقشه های گنج و کلی موارد و آیتم های دیگر.اما اگر شما روی Xbox One مشغول بازی هستید، بد شانسی آورده اید، چون این ویژگی ها قرار نیست تا 21 ژانویه ی سال بعد برای کنسول شما منتشر شوند.پس باید کمی بیشتر سبک کنید و تا آن زمان خود را با بروزرسانی Moonshiners سرگرم کنید. هر چه باشد صبر کردن تا تاریخ دریافت بروزرسانی یک بازی بهتر از این است که اصلا ندانید آن آپدیت برای کنسول شما عرضه خواهد شد یا نه.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان جزییات به روز رسانی بازی«رستگاری سرخ پوست مرده ۲» از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جزییات به روز رسانی بازی«رستگاری سرخ پوست مرده ۲» از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون