روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فراخوان جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فراخوان جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) منتشر شد

فراخوان دریافت آثار جشنواره منتقدان بازی های ویدیویی (ویگما) از امروز ۲۰ آذر ماه منتشر شده و علاقمندان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند جهت ارسال آثار به این جشنواره اقدام کنند. این جشنواره که از سوی رسانه های تخصصی بازی و با حمایت و همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار خواهد شد، قرار است با ایجاد […]

فراخوان دریافت آثار جشنواره منتقدان بازی های ویدیویی (ویگما) از امروز ۲۰ آذر ماه منتشر شده و علاقمندان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند جهت ارسال آثار به این جشنواره اقدام کنند.این جشنواره که از سوی رسانه های تخصصی بازی و با حمایت و همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار خواهد شد، قرار است با ایجاد تشکلی، با گردآوری نظرات و آرای منتقدان بازی و رسانه های مرتبط با بازی های ویدیویی، بازی های تولید شده ی یک سال اخیر کشور را مورد بررسی قرار داده و برترین آثار را معرفی کند.مطابق با فراخوان، بخش اصلی جشنواره در هشت دسته بندی زیر طراحی شده است: بهترین بازی سال بهترین بازی در جریان (On-Going) بهترین طراحی بازی بهترین داستان و روایت بهترین کارگردانی هنری بهترین موسیقی و صدا خلاقانه ترین بازی مورد انتظارترین بازیمتن کامل فراخوان را می توانید از طریق صفحه https://vigmawards.com/awards-call مطالعه کنید. لازم به ذکر است رعایت قوانین و ضوابط فراخوان برای ثبت اثر الزامی است و در صورت عدم رعایت نکات فراخوان اثر ثبت شده از فرآیند داوری حذف می شود.مطابق با زمان بندی اعلام شده بازی سازان تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند تا از طریق صفحه https://vigmawards.com/submission نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.ویگما، رویدادی یک روزه است که علاوه بر بخش جشنواره، دارای بخش کنفرانس جهت انتقال تجربه هم خواهد بود تا به این وسیله برترین فعالان حوزه ی بازی در ایران تجربیات خود را طی یکسال گذشته با همکاران شان به اشتراک بگذارند.مراسم اختتامیه اولین دوره ی این رویداد روز ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت رویداد ویگما به نشانی https://vigmawards.com مراجعه کنند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان فراخوان جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فراخوان جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) منتشر شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون