روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نام نهایی کنسول نسل بعدی مایکروسافت چه خواهد بود؟ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نام نهایی کنسول نسل بعدی مایکروسافت چه خواهد بود؟

تا به حال به این فکر کرده اید که نام نهایی و اصلی کنسول نسل آینده شرکت مایکروسافت، چه خواهد بود؟ رئیس ایکس باکس به تازگی به این سوال پاسخ داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. همه ما می دانیم که نسل آینده کنسول ها، یعنی نسل نهم از اواخر سال آینده میلادی رسما […]

تا به حال به این فکر کرده اید که نام نهایی و اصلی کنسول نسل آینده شرکت مایکروسافت، چه خواهد بود؟ رئیس ایکس باکس به تازگی به این سوال پاسخ داده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.همه ما می دانیم که نسل آینده کنسول ها، یعنی نسل نهم از اواخر سال آینده میلادی رسما آغاز می شود و دو کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت، آغاز گر یک نسل و دوره جدید خواهند بود. با این حال، هنوز نمی دانیم که نام نهایی این کنسول ها دقیقا چیست. شاید با خود بگویید که نام کنسول نسل بعدی سونی، پلی استیشن 5 است و این با عقل جور در می آید اما واقعا نام نهایی و اصلی کنسول بعدی مایکروسافت چه خواهد بود؟این روزها، همه کنسول بعدی مایکروسافت را با نام های رمز صدا می زنند. در بیشتر مواقع، به این کنسول نسل بعدی، ایکس باکس اسکارلت می گویند و در مواقعی نیز آن را پروژه ی اسکارلت می نامند. با این حال، همه ما می دانیم که این نام اصلی و نهایی کنسول نسل بعدی مایکروسافت نیست و باید منتظر اعلام یک نام اصلی از طرف مایکروسافت و تیم ایکس باکس باشیم.رئیس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر (Phill Spencer) به تازگی در مصاحبه جدید خود، در مورد همین موضوع صحبت کرده است. آقای اسپنسر در همان ابتدا توضیح می دهد که نام ایکس باکس بعدی، با توجه به قابلیت ها و توانایی های خاص آن کنسول انتخاب خواهد شد. همان طور که می دانید، مایکروسافت در انتخاب نام کنسول به مانند سونی و نینتندو عمل نمی کند. به عنوان مثال، سونی تنها عدد جلوی نام پلی استیشن (1 و 2 و 3 و 4) را تغییر می دهد یا نینتندو، در هر نسل یک نام کاملا جدید برروی کنسول های خود می گذارد اما مایکروسافت سعی می کند تا نام های خاص و غیر منتظره ای را برای کنسول خود انتخاب نماید.فیل اسپنسر در مورد نام کنسول نسل بعدی مایکروسافت، این چنین توضیح می دهد که نام کنسول های مختلف ایکس باکس، همیشه بر اساس یک سری قابلیت های مربوط به آن کنسول و سیستم انتخاب شده است. به عنوان مثال، کنسول ایکس باکس 360 در مورد تجربه سرگرم کننده درون یک جعبه بود که در میان یک دایره قرا می گرفت یا کنسول ایکس باکس وان، به شعار always on input, all in one اشاره می کرد که تمام عناصر سرگرمی را یک جا در خود دارد.حال، باید ببینیم که کنسول نسل بعدی ایکس باکس و مایکروسافت، چه قابلیت یا مفهوم خاصی دارد که نام نهایی آن با توجه به آن قابلیت خاص انتخاب می شود. قطعا حدس زدن این موضوع بسیار سخت است و باید تا زمان معرفی نام اصلی ایکس باکس بعدی، منتظر بمانیم. کنسول نسل بعدی مایکروسافت که هم اکنون با نام رمز ایکس باکس اسکارلت شناخته می شود، در تعطیلات آخر سال 2020 میلادی منتشر خواهد شد.مطلب مرتبط: جزییات جدیدی از کنسول ارزان قیمت ایکس باکس لاکهارتمنبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان نام نهایی کنسول نسل بعدی مایکروسافت چه خواهد بود؟ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نام نهایی کنسول نسل بعدی مایکروسافت چه خواهد بود؟ از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون