روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عرضه بازی‌های ویدئویی مستقل در سال 2020 روی نینتندو سوئیچ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عرضه بازی‌های ویدئویی مستقل در سال 2020 روی نینتندو سوئیچ

بازی های ویدئویی مستقل/ Indie Games یا Independent video games از جمله بازیAxiom Verge 2  در سال 2020 روی کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد. به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، نینتندو تاکنون کتابخانه ی بزرگی از عناوین مستقل خاص برای کنسول سوئیچ جمع آوری کرده و به نظر نمی رسد این روند رو به رشد در […]

بازی های ویدئویی مستقل/ Indie Games یا Independent video games از جمله بازیAxiom Verge 2 در سال 2020 روی کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد.به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، نینتندو تاکنون کتابخانه ی بزرگی از عناوین مستقل خاص برای کنسول سوئیچ جمع آوری کرده و به نظر نمی رسد این روند رو به رشد در سال 2020 کند شود.همچنین از امروز بازی های The Talos Principle و Dauntless در دسترس قرار گرفتند.این شرکت از تعدادی از عناوین مستقلی که قرار است در سال 2020 برای کنسول سوئیچ عرضه شوند، رونمایی کرد. در میان این عناوین، بازی های بسیار موفقی مثل Axiom Verge 2، Sports Story و Streets of Rage 4 به چشم می خورند.توماس هاپ، سازنده ی Axiom Verge 2 در پایان استریم زنده ی معرفی بازی های مستقل نینتندو سوئیچ اعلام کرد که این بازی پاییز 2020 برای سوئیچ عرضه خواهد شد.این در حالی است که بازی Sports Story قرار است در اواسط سال آینده و بازی Streets of Rage 4 هم در نیمه ی اول 2020 عرضه شوند.عناوین یاد شده فقط بازی های مستقل بزرگ بودند. کنسول سوئیچ همچنین قرار است پذیرای تعدادی بازی مستقل جدید و ناشناس باشد که شامل SkateBird (اواخر 2020)، Boyfriend Dungeon (2020)، Sail Forth (2020)، Liberated (2020) و Murder by Numbers (اواسط 2020) می شوند.این فقط گوشه ای از کاتالوگ عناوین مستقل سوئیچ برای سال آتی است. نینتندو برای سال آینده مجموعا 14 عنوان را در صف انتشار دارد. البته هواداران و صاحبان سوئیچ باید تا سال 2020 صبر کنند، اما برای پر کردن زمان باقی مانده، عناوین The Talos Principle: Deluxe Edition و Dauntless از هم اکنون قابل تهیه هستند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان عرضه بازی‌های ویدئویی مستقل در سال 2020 روی نینتندو سوئیچ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عرضه بازی‌های ویدئویی مستقل در سال 2020 روی نینتندو سوئیچ از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون