روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه چهارم بازی «شورش در شهر» با شخصیتی قدیمی همراه خواهد بود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه چهارم بازی «شورش در شهر» با شخصیتی قدیمی همراه خواهد بود

قطعا برای کسانی که دوران کودکی خود را پای کنسول سگا مگادرایو (یا سگا جنسیس) گذرانده اند و با بازی هایی مانند شورش در شهر یا Streets of Rage دوران خوشی را سپری کرده اند، هیچ خبری بهتر از این نیست که نسخه چهارم این بازی، یعنی Streets of Rage 4 به زودی عرضه می شود و یک شخصیت […]

قطعا برای کسانی که دوران کودکی خود را پای کنسول سگا مگادرایو (یا سگا جنسیس) گذرانده اند و با بازی هایی مانند شورش در شهر یا Streets of Rage دوران خوشی را سپری کرده اند، هیچ خبری بهتر از این نیست که نسخه چهارم این بازی، یعنی Streets of Rage 4 به زودی عرضه می شود و یک شخصیت قدیمی و محبوب نیز در آن حضور خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.درست است که نسبت به چند نسل گذشته، در دوره و زمانه متفاوتی قرار داریم و دیگر بازی های ویدیویی جدید، شبیه به عناوینی قدیمی نیستند اما این موضوع دلیل نمی شود که آن نسل ها و دوران را نادیده بگیریم، بلکه باید بدانیم که بازی هایی که در دوره و زمانه کنونی ساخته می شوند، بدون عناوین قدیمی هیچگاه خلق نمی شدند.بازی Streets of Rage که در کشور ما با نام شورش در شهر شناخته می شد، یک عنوان در سبک Beath’em Up دو بعدی محسوب می شود، بسیاری از کودکان، نوجوانان و جوانان نسل های گذشته را پای کنسول های سگا مگادرایو و سگا جنسیس، سرگرم کرده است. سه نسخه ابتدایی از این بازی در همان دوران ساخته شد و هر کدام، پیشرفت هایی را به خود دیدند اما با کمرنگ شدن نقش شرکت سگا (SEGA) در صنعت بازی های ویدیویی، این بازی نیز خیلی سریع به دست فراموش سپرده شد. همچنن سبک Beat’em Up دیگر آن محبوبیت سابق را نداشت و کسی برای آن سر و دست نمی شکاند.با این حال، برای کسانی که با نسخه های قدیمی Streets of Rage یا شورش در شهر بزرگ شده اند، هیچ خبری خوشحال کننده تر از خبر ساخت نسخه جدیدی از این بازی نیست. بازی Streets of Rage 4 مدتی پیش معرفی شد و همه را غافلگیر کرد. این بازی که شاید بازی بازان امروزی، چیز زیادی از آن و سابقه درخشان آن ندانند، قرار است با یک شخصیت نام آشنا و قدیمی منتشر شود.طبق اطلاعات منتشر شده توسط سازندگان، شخصیت Adam Hunter قرار است در بازی Streets of Rage 4 حضور داشته باشد که به صورت قابل بازی بوده و کنترل آن در دست بازی باز است. Adam Hunter که از قدیمی ترین شخصیت های سری Streets of Rage محسوب می شود، در نسخه اول به صورت قابل بازی در دسترس بود اما در Streets of Rage 2 و Streets of Rage 3، با این که حضور داشت، اما نمی توانستیم او را کنترل کنیم. حالا تایید شده که این شخصیت قدیمی در Streets of Rage 4 حضور خواهد داشت و با فنون مبارزه خاص خود می تواند طرفداران را هیجان زده نماید.شما می توانید در زیر، تصاویری از شخصیت ادام هانتر را مشاهده نمایید. اولین تصویر، مربوط به طراحی و چهره او در بازی Streets of Rage 4 است و دومین تصویر، چهره و طراحی او در اولین نسخه از سری را نشان می دهد که برای اولین بار در سال 1991 منتشر شد.بازی Streets of Rage 4 در سال 2020 میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان نسخه چهارم بازی «شورش در شهر» با شخصیتی قدیمی همراه خواهد بود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه چهارم بازی «شورش در شهر» با شخصیتی قدیمی همراه خواهد بود از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون