روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اولین رندر رسمی از هواوی p40 / عکس | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اولین رندر رسمی از هواوی p40 / عکس | کالاسودا

اولین رندر از گوشی پی 40، پرچمدار 2020 هواوی در فضای مجازی منتشر شد. به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، اخیرا تصویری از یک گوشی که به نظر می رسد رندر رسمی از P40 هواوی باشد، منتشر شده است. بر این اساس نمایشگر 6.57 اینچی از نوع امولد و فول اچ […]

اولین رندر از گوشی پی 40، پرچمدار 2020 هواوی در فضای مجازی منتشر شد.به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، اخیرا تصویری از یک گوشی که به نظر می رسد رندر رسمی از P40 هواوی باشد، منتشر شده است.بر این اساس نمایشگر 6.57 اینچی از نوع امولد و فول اچ دی پلاس دیده می شود که از HDR پشتیبانی کرده و متعلق به پرچمداری بزرگ است.دو حفره پانچ مانند روی نمایشگر نشان دهنده دوگانه بودن دوربین سلفی است. دوربین ها باید از برند لایکا باشند.شکل خمیده در پشت و جلوی گوشی، طراحی نرم و خوبی را به بیننده منتقل می کند.دوربین نیز کمی ضخیم به نظر می رسد.هواوی پی 40 در ماه مارس 2020 رونمایی خواهد شد.خبر مرتبط: استفاده هواوی از باتری گرافینی در گوشی P40 که 45 دقیقه ای کامل شارژ می شودلینک کوتاه:

مطلب با عنوان اولین رندر رسمی از هواوی p40 / عکس | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اولین رندر رسمی از هواوی p40 / عکس | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون