روی خط خبر

  • موبایل
  • کالاسودا
  • جزییات اندازه‌گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک ‌بنچ | کالاسودا

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جزییات اندازه‌گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک ‌بنچ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جزییات اندازه‌گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک ‌بنچ | کالاسودا

تراشه اسنپ دراگون 865 در اندازه گیری عملکرد بر اساس چند هسته ای امتیاز 13344 را دریافت کرده و پایین تر از عملکرد آیفون 11 پرو مکس قرار گرفت. به گزارش کالاسودا و به نقل از گیک بنچ تراشه جدید کوالکوم که هفته گذشته رونمایی شد 25 درصد سریعتر {در بخش پردازش داده} و 20 درصد سریعتر {در […]

جزییات اندازه گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک بنچ تراشه اسنپ دراگون 865 در اندازه گیری عملکرد بر اساس چند هسته ای امتیاز 13344 را دریافت کرده و پایین تر از عملکرد آیفون 11 پرو مکس قرار گرفت.به گزارش کالاسودا و به نقل از گیک بنچ تراشه جدید کوالکوم که هفته گذشته رونمایی شد 25 درصد سریعتر {در بخش پردازش داده} و 20 درصد سریعتر {در بخش پردازش گرافیکب} از تراشه قبلی 855 است.در دیتابیس جدید شاخص گیک بنچ در دو بخش چند هسته ای و تک هسته ای مورد آزمایش قرار گرفت که نشان می دهد در چند هسته ای با دریافت امتیاز 13344 بالاتر از هواوی میت 30 پرو و پایین تر از آیفون 11 پرو مکس قرار گرفت.در بخش تک هسته نیز بالاتر از هواوی میت 30 پرو و پایین تر از نوت 10 پلاس قرار گرفت.در این بخش آیفون 11 پرو مکس با امتیاز 5476 همچنان در صدر است.ارقام مذکور را باید در سال 2020 و با ورود پردازنده اگزینوس سامسونگ مورد مقایسه قرار داد تا نتیحه منطقی تری حاصل شود. همچنین باید با پردازنده Kirin 990 نسخه 5جی هواوی و پردازنده جدید روی P40 در سال 2020 مورد سنجش قرار گیرد.هواوی از طراحی ARM در تراشه های خود بهره می برد و ممکن است در سال آینده تراشه پرسرعت تری روی P40 نصب کند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان جزییات اندازه‌گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک ‌بنچ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جزییات اندازه‌گیری عملکرد تراشه اسنپ دراگون 865 در شاخص گیک ‌بنچ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون