روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رویداد همکاری horizon zero dawn: the frozen wilds و monster hunter: ice borne از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رویداد همکاری horizon zero dawn: the frozen wilds و monster hunter: ice borne

بسته های الحاقی دو عنوان بسیار محبوب Horizon Zero Dawn و Monster Hunter World با یکدیگر ادغام شده اند تا با همکاری هم، تجربه ای متفاوت را برای بازی بازان رقم بزنند. دنیای این دو بازی کنار هم قرار گرفته است تا رویداد جدیدی به نام Monster Hunter World: Iceborne x Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds شکل بگیرد. سازندگان […]

بسته های الحاقی دو عنوان بسیار محبوب Horizon Zero Dawn و Monster Hunter World با یکدیگر ادغام شده اند تا با همکاری هم، تجربه ای متفاوت را برای بازی بازان رقم بزنند. دنیای این دو بازی کنار هم قرار گرفته است تا رویداد جدیدی به نام Monster Hunter World: Iceborne x Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds شکل بگیرد. سازندگان نیز به همین مناسبت تریلر جدیدی منتشر کرده اند که در آن، زمان دسترسی به رویداد های پیش روی این دو بازی اعلام شده است. دومین مأموریت ادغام شده از این دو بازی در تاریخ ۲۲ آذر ماه و سومین مأموریت در تاریخ ششم دی ماه ۹۸ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بازی بازان در این رویداد می توانند Adept Stormslinger را ارتقا داده و به روز رسانی کنند، زره جدیدی برای Aloy ساخته و به محتویات اضافه ی هیجان انگیز بیش تری دسترسی داشته باشند. وقت آن رسیده است که با Aloy دوست داشتنی به جنگ هیولاهای The Monster Hunter: World بروید! فراموش نکنید که این رویداد دارای محدودیت زمانی است و برای همیشه در دسترس نیست. در ادامه با تماشای این ویدئو با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان رویداد همکاری horizon zero dawn: the frozen wilds و monster hunter: ice borne از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رویداد همکاری horizon zero dawn: the frozen wilds و monster hunter: ice borne از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون