روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تریلر اختصاصی جمعه سیاه بازی star wars jedi: fallen order منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تریلر اختصاصی جمعه سیاه بازی star wars jedi: fallen order منتشر شد

Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از عناوین سرشناس سال ۲۰۱۹ میلادی تا به امروز بوده است و با این که تنها چند هفته از انتشار آن بیش تر نمی گذرد، EA و Respawn تصمیم گرفته اند تا تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کنند. این تریلر جدید اختصاصاً برای رویداد جمعه سیاه ساخته و منتشر شده است […]

Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از عناوین سرشناس سال ۲۰۱۹ میلادی تا به امروز بوده است و با این که تنها چند هفته از انتشار آن بیش تر نمی گذرد، EA و Respawn تصمیم گرفته اند تا تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کنند. این تریلر جدید اختصاصاً برای رویداد جمعه سیاه ساخته و منتشر شده است که طرفداران را بیش از پیش مشتاق به تجربه بازی می کند. شاید تنها انتقاد وارد بر این تریلر جدید نمایش صحنه هایی مهم از بازی باشد که پرده از برخی لایه های داستانی بازی برمی دارند؛ اما اگر با لو رفتن برخی قسمت های داستانی بازی مشکلی ندارید تماشای این ویدئو را به شما توصیه می کنیم. گفتنی است که استودیوی سازنده این بازی، Respawn Entertainment، همچنین به تازگی خبر از پچ جدید بازی در فروم های Reddit داده است. این پچ قرار است عملکرد بازی را بهبود بخشیده و برخی مشکلات آن را رفع سازد. این پچ اکنون از طریق به روز رسانی جدید برای همه ی پلتفرم های بازی در دسترس قرار دارد. در ادامه با تماشای این تریلر با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تریلر اختصاصی جمعه سیاه بازی star wars jedi: fallen order منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تریلر اختصاصی جمعه سیاه بازی star wars jedi: fallen order منتشر شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون