روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تریلر فصل اول call of duty: modern warfare از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تریلر فصل اول call of duty: modern warfare

اولین فصل عنوان Call of Duty: Modern Warfare روز گذشته بالاخره بعد از انتظار های فراوان آغاز شد و اکتیویژن به همین مناسبت تریلری از نقشه ها، سلاح ها و حالت های جدید این فصل منتشر کرده است تا نیم نگاهی به آن ها پیش از آغاز فصل داشته باشید. محتوای فصل اول این بازی بزرگ ترین بسته ی محتوایی رایگان در […]

اولین فصل عنوان Call of Duty: Modern Warfare روز گذشته بالاخره بعد از انتظار های فراوان آغاز شد و اکتیویژن به همین مناسبت تریلری از نقشه ها، سلاح ها و حالت های جدید این فصل منتشر کرده است تا نیم نگاهی به آن ها پیش از آغاز فصل داشته باشید. محتوای فصل اول این بازی بزرگ ترین بسته ی محتوایی رایگان در تاریخ کل مجموعه است و البته فراموش نکنید که این محتویات جدید همزمان برای تمامی پلتفرم های در دسترس منتشر می شود. در ادامه با تماشای تریلر فصل اول Call of Duty: Modern Warfare با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تریلر فصل اول call of duty: modern warfare از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تریلر فصل اول call of duty: modern warfare از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون