روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان موفقیت چشمگیر نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

موفقیت چشمگیر نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در بلک فرایدی

طبق آخرین اخبار و گزارش های منتشر شده، کنسول های نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان توانسته اند آمار بسیار خوبی را در روزهای تخفیفات بی نظیر انتهای سال میلادی یا همان بلک فرایدی ثبت کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. دوران تخفیف های انتهای سال میلادی، مخصوصا زمان بلک فرایدی، یک فرصت خوب […]

طبق آخرین اخبار و گزارش های منتشر شده، کنسول های نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان توانسته اند آمار بسیار خوبی را در روزهای تخفیفات بی نظیر انتهای سال میلادی یا همان بلک فرایدی ثبت کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.دوران تخفیف های انتهای سال میلادی، مخصوصا زمان بلک فرایدی، یک فرصت خوب هم برای مردم و هم برای شرکت های تولید کننده است و این موضوع در صنعت بازی های ویدیویی شاید بیشتر هم به چشم بیاید. در دوران تعطیلات و شکر گذاری، بسیاری از مردم، کنسول ها یا بازی های ویدیویی مورد علاقه خود را با تخفیف بسیار خوبی خریداری می کنند یا آن را برای دوستان و آشنایان خود هدیه می برند. همین موضوع باعث می شود تا فروش کنسول ها و بازی ها با طرز چشمگیری افزایش پیدا کند و برای شرکت های توسعه دهنده، سود خوبی را به همراه داشته باشد.در بلک فرایدی امسال، به نظر می رسد که کنسول نینتندو سوییچ در بین کنسول های بازی، بهترین عملکرد را داشته و بیشترین کنسول خریداری شده در سطح جهان بوده است. طبق ادعای CNN، کنسول نینتندو سوییچ توانسته در بلک فرایدی، آمار بیشترین آیتم های گیمینگ فروخته شده را به نام خود ثبت کند. جالب است بدانید که محبوب ترین باندل سوییچ، دقیقا همان باندلی بوده است که در سال گذشته میلادی نیز به عنوان محبوب ترین در بلک فرایدی انتخاب شد و آن چیزی نیست جز باندل Mario Kart 8 Deluxe!قطعا از آن جایی که فروش دو کنسول پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به مرحله کاهش شدید رسیده، موفقیت کنسول کاربردی نینتندو سوییچ، غافلگیر کننده نیست اما زمانی که بدانیم کنسول ایکس باکس وان در بلک فرایدی، بهترین آمار فروش را در منطقه بریتانیا یا UK داشته است، همه چیز جالب می شود!طبق اطلاعات منتشر شده، کنسول ایکس باکس وان در تخفیفات بلک فرایدی در بریتانیا، توانسته از آمار فروش نینتندو سوییچ و پلی استیشن 4 پیشی بگیرد و حتی زمانی که آمار فروش بلک فرایدی امسال این کنسول از سال گذشته پایین تر بوده، ایکس باکس وان موفق شده حدود 100,000 دستگاه به فروش برساند. در رده دوم، کنسول نینتندو سوییچ قرار گرفته که اختلاف بسیار کمی نیز با ایکس باکس وان دارد و قطعا با عرضه عناوین بسیار محبوبی مانند Pokemon Sword and Shield برای آن، چنین انتظاری نیز می رفت. البته بد نیست بدانید که سوییچ تنها با در نظر گرفتن درآمدی که از بلک فرایدی به دست آمده، در رده نخست بریتانیا قرار دارد چرا که قیمت کنسول های ایکس باکس وان به طرز شگفت انگیزی پایین آورده شده بودند اما سوییچ چنین کاهش قیمتی را تجربه نکرده بود. این کنسول ترکیبی همچنین آمار بسیار خوبی را در ایالات متحده به نام خود ثبت کرده است.جالب است بدانید که کنسول پلی استیشن 4 در بریتانیا و در همین دوران، توانسته حدود 60,000 دستگاه به فروش برساند که فاصله قابل توجهی با رقبای خود دارد. باندل های FIFA 20 و Call of Duty: Modern Warfare، محبوب ترین آیتم های پلی استیشن 4 بوده اند. به صورت کلی، فروش بلک فرایدی برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، با افت نسبت به سال گذشته همراه بوده اما فروش نینتندو سوییچ به طرز چشمگیری رشد داشته است.منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان موفقیت چشمگیر نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان موفقیت چشمگیر نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون