روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت یوبی‌سافت همچنان در حال ساخت بازی avatar است از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت یوبی‌سافت همچنان در حال ساخت بازی avatar است

قطعا طرفداران Avatar، هم اکنون بیشتر منتظر فیلم سینمایی جدید هستند و خیلی به بازی ویدیویی در حال ساخت به وسیله شرکت یوبی سافت (Ubisoft)، توجهی ندارند اما این شرکت به تازگی اعلام کرده که ساخت Avatar همچنان در جریان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کالاسودا همراه باشید. تا پیش از این که فیلم Avengers Endgame در […]

قطعا طرفداران Avatar، هم اکنون بیشتر منتظر فیلم سینمایی جدید هستند و خیلی به بازی ویدیویی در حال ساخت به وسیله شرکت یوبی سافت (Ubisoft)، توجهی ندارند اما این شرکت به تازگی اعلام کرده که ساخت Avatar همچنان در جریان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کالاسودا همراه باشید.تا پیش از این که فیلم Avengers Endgame در ماه های گذشته رکورد فوق العاده فیلم Avatar به کارگردانی جیمز کمرون را بشکند، این فیلم زیبا و پر طرفدار، به عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما شناخته می شد اما پس از فیلم حماسی و بزرگ مارول، حالا همه رکورد ها به دست Avengers و دنیای سینمایی مارول افتاده است. با این حال، هیچ چیز نمی تواند ارزش و اهمیت فیلم Avatar را انکار کند و تاثیر گذاری آن را نادیده بگیرد.پس از اکران فیلم Avatar در سال های گذشته، دیگر خبری از آن نشد و چندی قبل شنیدیمک که نسخه بعدی این فیلم به کارگردانی جیمز کمرون در دست ساخت است. با توجه به این که تاریخ اکران آن فیلم، مرتبا در حال تغییر و تاخیر است، شاید طرفداران Avatar دوست داشته باشند در این بین، یک بازی ویدیویی با کیفیت و خوب را از فرانچایز محبوبشان تجربه نمایند.در حالی که شاید تصور می شد ساخت بازی Avatar توسط شرکت یوبی سافت به دست فراموشی سپرده شده، به تازگی امیدهای بسیاری زنده شده است. یکی از کاربران و طرفداران در توییتر سوال کرده بود که چرا همه چیز درباره بازی Avatar در سکوت خبری فرو رفته است و خبری از این بازی نمی شنویم. حساب رسمی Avatar در پاسخ به این سوال گفته که ساخت بازی Avatar همچنان ادامه دارد و این بازی در حال توسعه است ام از انتشار اطلاعات اضافی، خودداری کرده است.اگر یوبی سافت همچنان در حال توسعه بازی Avatar باشد، حداقل باید تا اواخر سال 2020 یا 2021 منتظر آن باشیم اما از آن جایی که هیچ چیز به صورت رسمی معرفی و نشان داده نشده است، حدس زدن هر چیزی سخت می شود. با این حال، دانستن این که Avatar در حال توسعه است و برای کنسول های نسل آینده منتشر می شود، مایه دلگرمی است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که یوبی سافت در گذشته و در سال 2009 نیز یک بازی آواتار با نام James Cameron’s Avatar: The Game را منتشر کرده بود اما آن بازی با وجود فروش نه چندان ناامید کننده اش، نتوانست به خوبی دیده شود و موفق عمل کند.منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان شرکت یوبی‌سافت همچنان در حال ساخت بازی avatar است از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت یوبی‌سافت همچنان در حال ساخت بازی avatar است از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون