روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بررسی عملکرد گوگل استیدیا | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بررسی عملکرد گوگل استیدیا | کالاسودا

بالاخره پلتفرم گیمینگ پر سر و صدای گوگل یعنی Google Stadia عرضه شده است. این پلتفرم، در واقع یک سرویس گیمینگ ابری است که گفته شده بازی های زیادی را در هر زمان و مکانی می تواند در اختیار شما قرار دهد. حالا که بالاخره توانسته ایم با این پلتفرم جدید وقت بگذرانیم، زمان آن رسیده تا عملکردش […]

بالاخره پلتفرم گیمینگ پر سر و صدای گوگل یعنی Google Stadia عرضه شده است. این پلتفرم، در واقع یک سرویس گیمینگ ابری است که گفته شده بازی های زیادی را در هر زمان و مکانی می تواند در اختیار شما قرار دهد. حالا که بالاخره توانسته ایم با این پلتفرم جدید وقت بگذرانیم، زمان آن رسیده تا عملکردش را هم بررسی کنیم و ببینیم که آیا به اندازه وعده ها می تواند خوش بدرخشد یا خیر. در ادامه با تماشای این ویدئو با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان بررسی عملکرد گوگل استیدیا | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بررسی عملکرد گوگل استیدیا | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون