روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تریلر واکنش رسانه‌ها به need for speed heat منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تریلر واکنش رسانه‌ها به need for speed heat منتشر شد

در میان بازی های سبک ریسینگ آرکید، همیشه فرنچایز Need For Speed جایگاه خاص و ویژه ای داشته است. این فرنچایز در نسل هشتم عملکرد خیلی مناسبی نداشت و خصوصا نسخه ی قبلی آن Payback نتوانست انتظارات طرفداران و منتقدان را برآورده کند. با این حال، استودیوی سازنده ی این عنوان یعنی Ghost Games دست از تلاش برنداشت و […]

در میان بازی های سبک ریسینگ آرکید، همیشه فرنچایز Need For Speed جایگاه خاص و ویژه ای داشته است. این فرنچایز در نسل هشتم عملکرد خیلی مناسبی نداشت و خصوصا نسخه ی قبلی آن Payback نتوانست انتظارات طرفداران و منتقدان را برآورده کند. با این حال، استودیوی سازنده ی این عنوان یعنی Ghost Games دست از تلاش برنداشت و چند هفته پیش جدیدترین نسخه از این مجموعه با پسوند Heat به بازار عرضه شد که توانست با استقبال بهتری از سوی رسانه ها و مخاطبان روبرو شود. در این تریلر، نگاهی داریم به افتخارات و تمجیدهایی که این بازی توانسته از چند رسانه ی فعال در حوزه ی بازی های ویدئویی به دست بیاورد. بازی Need For Speed Heat هم اکنون برای PS4، Xbox One و PC در دسترس قرار دارد. در ادامه با تماشای این تریلر با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تریلر واکنش رسانه‌ها به need for speed heat منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تریلر واکنش رسانه‌ها به need for speed heat منتشر شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون