روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی بازی‌‌های برتر هفته برای اندروید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی بازی‌‌های برتر هفته برای اندروید

در این مطلب با 5 بازی برتر اندروید طبق آمار گوگل پلی استور آشنا می شوید؛ که در تاریخ 25 نوامبر تا 1 دسامبر بیشترین میزان دانلود را داشته اند. به گزارش کالاسودا و به نقل از Gadgetsnow، طبق آمار گوگل پلی استور این هفته شاهد برخی بازی های جدید مانند Train Simulator 2020، Sky Roller و … هستیم. […]

در این مطلب با 5 بازی برتر اندروید طبق آمار گوگل پلی استور آشنا می شوید؛ که در تاریخ 25 نوامبر تا 1 دسامبر بیشترین میزان دانلود را داشته اند.به گزارش کالاسودا و به نقل از Gadgetsnow، طبق آمار گوگل پلی استور این هفته شاهد برخی بازی های جدید مانند Train Simulator 2020، Sky Roller و … هستیم. جدا از این، به نظر می رسد کاربران اندرویدی بار دیگر بازی های قدیمی مانند Temple Run را دانلود کرده اند.بازی Train Simulator 2020بازی Train Simulator در واقع یک بازی شبیه سازی شده در قطار است که تجربه رانندگی واقعی با قطار را در اختیار شما قرار می دهد. این بازی تقریباً تمام مقاصد و ایستگاه های مهم جهان را در خود جای داده است.بازی Sky Rollerبازی Sky Roller یا آسمان نورد یک بازی اسکیت غلتکی است. در آن بازیکنان باید اسکیت های غلتکی بپوشند و در مسیر بازی، کنترل خود را به دست گرفته و موانع را پشت سر بگذارند. این بازی به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی در دسترس است.بازی Temple Run 2Temple Run 2 یا فرار از معبد 2 پس از مدت ها، راهی صدر لیست بازی های برتر هفتگی گوگل پلی استور شده است. این بازی آن قدرها محبوب است که نیازی به معرفی ندارد. این بازی یک بازی در سبک دونده یا Running است که در آن بازیکن یک مسیر بی پایان را می دود و در این راه برای فرار از موجود وحشتناک جنگل باید به سرعت حرکت کرده و موانع را پشت سر بگذارد.بازی Top SpeedTop Speed توسط استودیو T-Bull برای دستگاه های اندرویدی ساخته شده است. یک بازی مسابقه ای از نوع درگ است که بازیکن با انتخاب ماشین وارد فضا رقابتی و مسابقه ای با مافیا خواهد شد. این بازی بیش از 69 ماشین و حدود 20 جنایتکار مختلف را برای بازی ارائه می دهد. همچنین 5 شهر با آهنگ ها و مضامین منحصربه فرد وجود دارد.بازی Bubble Shooterبازی Bubble Shooter یک بازی پازلی است که باید بازیکنان به حباب های با تراکم رنگی مشابه بیش از 3 عدد، شلیک کرده و حباب ها را از بین ببرند. بازی سطوح مختلفی دارد که می توانید آن ها را انتخاب نمایید. همچنین بازیکنان با اتصال به شبکه های اجتماعی قادر هستند با دوستانشان بازی کنند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان معرفی بازی‌‌های برتر هفته برای اندروید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی بازی‌‌های برتر هفته برای اندروید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون