روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بیست و پنجمین سالگرد پلی‌استیشن مبارک؛ انتشار پیام قدردانی سونی از طرفداران از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بیست و پنجمین سالگرد پلی‌استیشن مبارک؛ انتشار پیام قدردانی سونی از طرفداران

به بیست و پنجمین سالگرد تولد برند پلی استیشن رسیدیم و امروز، روز خاص و ویژه ای به شمار می رود. شرکت سرگرمی های تعاملی سونی این روز را به طور ویژه به طرفداران و بازی بازان تبریک گفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. شاید باورش بسیار سخت باید اما به همین زودی، 25 سال […]

به بیست و پنجمین سالگرد تولد برند پلی استیشن رسیدیم و امروز، روز خاص و ویژه ای به شمار می رود. شرکت سرگرمی های تعاملی سونی این روز را به طور ویژه به طرفداران و بازی بازان تبریک گفته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.شاید باورش بسیار سخت باید اما به همین زودی، 25 سال گذشت و حالا امروز، بیست و پنجمین سالگرد تولد برند پلی استیشن را جشن می گیریم. کنسول های پلی استیشن همیشه در طول سال ها و نسل های مختلف، ما را به بهترین نحو سرگرم کرده اند و اگر کنسول های دستی PSP و پلی استیشن ویتا را نیز در نظر بگیریم، باید گفت که کنسول های سونی در همه جا همراه ما بوده اند.رئیس کل شرکت سرگرمی های تعاملی سونی، یعنی آقای جیم رایان (Jim Ryan) به تازگی به مناسبت 25 سالگی برند پلی استیشن، نامه ای ارزشمند و طولانی را در پلی استیشن بلاگ منتشر کرده و در آن از طرفدارانی که در طول این سال ها از سونی و پلی استیشن پشتیبانی کرده اند، قدردانی نموده است. شما می توانید متن این پیام را از اینجا مشاهده نمایید. جیم رایان در نامه خود، از روز های اولیه پلی استیشن تا همین روزهای اخیر می گوید و سفری که در این سال ها با بازی بازان داشته است را ارزشمند می شمارد.نکته جالب در مورد کنسول های پلی استیشن این است که این کنسول ها همیشه توانسته اند در صدر صنعت بازی ها قرار داشته باشند و همه آن ها با فروش و استقبال خوبی همراه بوده اند. حتی در دوران سختی که سونی در ابتدای راه با پلی استیشن 3 داشت نیز چیزی تغییر نکرد و پلی استیشن با قدرت ادامه داد. حال، در روزهایی هستیم که برای عرضه شدن کنسول نسل نهمی سونی، یعنی پلی استیشن 5 بی تابی می کنیم و باید منتظر موفقیت های بیشتر برای این برند محبوب باشیم. «تولدت مبارک پلی استیشن!»منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان بیست و پنجمین سالگرد پلی‌استیشن مبارک؛ انتشار پیام قدردانی سونی از طرفداران از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بیست و پنجمین سالگرد پلی‌استیشن مبارک؛ انتشار پیام قدردانی سونی از طرفداران از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون