روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آزادی و خلاقیت بیشتر با موتور گرافیکی بازی halo infinite از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آزادی و خلاقیت بیشتر با موتور گرافیکی بازی halo infinite

بازی Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است که روی کنسول ایک باکس اسکارلت منتشر خواهد شد. موتور گرافیکی جدیدی که سازندگان برای Halo Infinite به کار گرفته اند، قدرت خلاقیت و آزادی بسیاری را به آن ها داده است که به اصطلاح، گرافیک نسل بعدی را به بازی بازان هدیه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با […]

بازی Halo Infinite یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش رو است که روی کنسول ایک باکس اسکارلت منتشر خواهد شد. موتور گرافیکی جدیدی که سازندگان برای Halo Infinite به کار گرفته اند، قدرت خلاقیت و آزادی بسیاری را به آن ها داده است که به اصطلاح، گرافیک نسل بعدی را به بازی بازان هدیه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.بازی Halo Infinite قطعا می تواند یک سکوی پرتاب فوق العاده را در نسل آینده کنسول ها برای مایکروسافت و البته کنسول نسل بعدی آن ها فراهم نماید. این بازی به شدت مورد انتظار قرار است به عنوان یک بازی زمان انتشار یا لانچ برای کنسول ایکس باکس اسکارلت منتشر شود و گرافیک و جلوه های بصری پیشرفته و مناسب نسل بعد آن، همه را میخکوب کرده است.نام موتوری که سازندگان بازی Halo Infinite، یعنی استودیوی 343 Industries به کار گرفته اند، SlipSpace نام دارد و قرار است گرافیک و جلوه های بصری درخشانی را روی ایکس باکس اسکارلت به نمایش بگذارد. به تازگی یکی از طراحان بازی Halo Infinite که آشنایی بسیار خوبی با موتور گرافیکی بازی دارد، مصاحبه ای را با وب سایت IGN انجام داده و صحبت های جالبی را ارایه داده است. صحبت های طراح بازی را در زیر مطالعه می کنید:موتور Halo بسیار تکنیکال و مبتنی بر مهندسی است از یک جهت، کار کردن با این موتور بسیار سخت است. ما کارهای بسیاری را روی موتور و بازی Halo 4 انجام دادیم تا این چنین به نظر برسد. من فکر می کنم که آن بازی در نسل گذشته و برروی کنسول نسل گذشته، شگفت انگیز به نظر می رسید. ما [در آن زمان] به تیم سازنده قول دادیم که برروی ابزار خود و زیر ساخت ها کار کنیم و برای ساخت بازی Halo 5، چنین موقعیت چالش برانگیزی را نداشتیم.در ادامه توضیح داده می شود که با موتور Slipspace، دست تیم سازنده از این هم باز تر خواهد بود و آزادی و قدرت خلاقیت برای آن ها فراهم خواهد بود. Halo Infinite بدون شک اولین عنوانی است که از نسل آینده کنسول ها سراغ داریم و نمایشی که تا به حال از این بازی منتشر شده، همه چیز را درباره صحبت های آقای طراح، اثبات می کند. قطعا انتظار برای انتشار بازی Halo Infinite سخت و طاقت فرسا است.منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان آزادی و خلاقیت بیشتر با موتور گرافیکی بازی halo infinite از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آزادی و خلاقیت بیشتر با موتور گرافیکی بازی halo infinite از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون