روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان موفقیت کنسول نینتندو سوییچ تا کجا ادامه خواهد داشت؟ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

موفقیت کنسول نینتندو سوییچ تا کجا ادامه خواهد داشت؟

هیچکس نمی تواند این موضوع را انکار کند که کنسول نینتندو سوییچ، یک موفقیت فوق العاده برای شرکت نینتندو به حساب می آید اما موفقیت این کنسول ترکیبی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. فروش و عملکرد خوب کنسول نینتندو سوییچ باعث شده تا این کنسول دوست داشتنی، تمام رکورد ها […]

هیچکس نمی تواند این موضوع را انکار کند که کنسول نینتندو سوییچ، یک موفقیت فوق العاده برای شرکت نینتندو به حساب می آید اما موفقیت این کنسول ترکیبی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.فروش و عملکرد خوب کنسول نینتندو سوییچ باعث شده تا این کنسول دوست داشتنی، تمام رکورد ها را پشت سر بگذارد و و آمار بسیار خوبی را به نام خود ثبت کند. یکی از دلایلی که نینتندو سوییچ در حال حاضر به عنوان اصلی ترین کنسول در تمام مناطق جهان به شمار می رود، این است که عمر کنسول های سونی و مایکروسافت به آخر رسیده و حالا آمار فروش نسبتا پایین این کنسول ها در فاصله یک سال مانده تا عرضه کنسول های نسل بعد پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت، باعث شده تا سوییچ یکه تاز بازار باشد. پیش از این به طور کامل بررسی کرده بودیم که با عرضه کنسول های نسل بعد سونی و مایکروسافت، اوضاع برای کنسول نینتندو سوییچ چگونه خواهد شد و دیگر قصد نداریم به این موضوع بپردازیم اما تحلیل جدید یکی از تحلیلگران ژاپنی باعث شده تا باز هم به سراع این موضوع بیاییم و از در دیگری به آن نگاه کنیم.تحلیلگر Morningstar Investment Services، با نام Kazunori Ito به تازگی تحلیل جدید و جالبی در مورد موفقیت و آینده کنسول نینتندو سوییچ ارایه داده است. Kazunori Ito در ابتدا اشاره می کند که سوییچ هم اکنون به دوره ای رسیده که میزان فروش آن به حداکثر خود نزدیک شده است یا به عبارتی به قله آمار خود رسیده است. این تحلیلگر با اشاره به این که سوییچ توانسته به خوبی یک تعادل را بین بازی خانگی و دستی (قابل حمل) به وجود آورد و ترکیبی بودن خود را به بهترین شکل ثابت کرده است، توانسته تا آمار بسیار خوبی به نام خود ثبت کند.علاوه بر Kazunori Ito، یکی از تحلیلگران مشهور صنعت بازی های ویدیویی، یعنی آقای مایکل پکتر (Michael Pachter) نیز تحلیلی در این باره ارایه داده است. طبق گفته های آقای پکتر، کنسول نینتندو سوییچ می تواند در سه سال آینده میلادی، در هر سال، میزان 20 میلیون دستگاه فروش داشته باشد بنابراین می توانیم به این نتیجه برسیم که رسیدن آمار فروش این کنسول به 100 میلیون دستگاه، دور از انتظار نیست و به عقیده پکتر، خیلی هم راحت و دست یافتنی است.کنسول نینتندو سوییچ تقریبا در اوایل سال 2017 میلادی منتشر شده و تا کنون که حدود 2 سال از زمان عرضه اش می گذرد، موفق شده تا از مرز فروش 41 میلیون واحدی عبور کند و یک آمار بسیار خوب را برای خود به ثبت برساند. شاید بتوان بزرگترین نقطه قوت کنسول سوییچ را پشتیبانی نرم افزاری عالی شرکت نینتندو و البته بازی های ترد پارتی بسیار برروی این کنسول دانست. عناوین با کیفیت و ارزشمند بسیاری تا به حال برای این کنسول ترکیبی عرضه شده اند و در آینده نیز شاهد عرضه بازی های بزرگ و مورد انتظار دیگری مانند Animal Crossing: New Horizons و دنباله The Legend of Zelda Breath of The Wild و Metroid Prime 4 و Bayonetta 3 نیز برای این کنسول در راه هستند که به سادگی می تواند فروش سال های آینده سوییچ را تضمین کنند.با تمام این تفاسیر، فراموش نکنید که کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت، قطعا می توانند روی فروش سوییچ تاثیر بگذارند و آن را تحت شعاع قرار دهند. باید تا سال آینده میلادی صبر کنیم و ببینیم که عملکرد سوییچ در بازار به چه گونه ای خواهد داشت اما در حال حاضر، تقریبا بازار تمام نقاط جهان در دست نینتندو و نینتندو سوییچ است.منبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان موفقیت کنسول نینتندو سوییچ تا کجا ادامه خواهد داشت؟ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان موفقیت کنسول نینتندو سوییچ تا کجا ادامه خواهد داشت؟ از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون