روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فهرست فروش هفتگی بریتانیا - fifa 20 برنده‌ی نبرد حساسِ بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فهرست فروش هفتگی بریتانیا - fifa 20 برنده‌ی نبرد حساسِ بلک فرایدی

فهرست فروش جدید در منطقه UK یا بریتانیا منتشر شده و حالا می توانیم شاهد رقابت جذاب بازی های ویدیویی در هفته اخیر باشیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. همان طور که می دانید در روز های گذشته و در طول هفته قبل، تخفیفات فوق العاده جمعه سیاه یا بلک فرایدی (Black Friday) را شاهد […]

فهرست فروش جدید در منطقه UK یا بریتانیا منتشر شده و حالا می توانیم شاهد رقابت جذاب بازی های ویدیویی در هفته اخیر باشیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.همان طور که می دانید در روز های گذشته و در طول هفته قبل، تخفیفات فوق العاده جمعه سیاه یا بلک فرایدی (Black Friday) را شاهد بودیم که شامل بازار بازی های ویدیویی نیز می شود. در مورد فهرست فروش این هفته می توان به سادگی گفت که بازی FIFA 20، برنده نبرد حساس بلک فرایدی، حداقل در منطقه بریتانیا بوده است و توانسته با فروش بسیار خوبی که به دست آورده، به رده نخست فهرست فروش بیاید. FIFA 20 توانسته جای بازی محبوب و بزرگ دیگری را در صدر جدول بگیرد که Call of Duty: Modern Warfare نام دارد.اگر بخواهیم به صورت کلی به هفته بلک فرایدی نگاه کنیم، باید بگوییم که در هفته ای گذشت، ۱.۳ میلیون نسخه بازی در بازار بریتانیا به فروش رسید که نسبت به همین دوره زمانی در سال گذشته میلادی، با افت ۲۲ درصدی همراه بوده است. این افت فروش بازی ها نسبت به سال گذشته نشان می دهد که نسل به سرعت در حال اتمام است و بازی بازان منتظر نسل و بازی های جدید هستند. در حالی که فروش بازی روی کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، با افت چشمگیری همراه بوده، اما در آن طرف قضیه، فروش بازی ها روی کنسول نینتندو سوییچ، با پیشرفت ۴۴ درصدی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته همراه بوده است و به صورت کلی، ۳۶۱,۹۶۷ نسخه بازی در هفته گذشته برای سوییچ فروخته شده که آمار فوق العاده ای است.جالب است بدانید که یکی از دلایل اصلی صدر نشینی بازی FIFA 20 در فهرست فروش این هفته بریتانیا، فروش قابل توجه باندل پلی استیشن ۴ بازی FIFA 20 بوده است که نشان می دهد مردم برای تعطیلات آخر سال میلادی خود به سراغ این بازی به شدت سرگرم کننده، با کنسول پلی استیشن ۴ رفته اند. فروش FIFA 20 در هفته گذشته نسبت به دو هفته قبل، ۲۲۶ درصد افزایش داشته که محبوبیت بی نظیر این عنوان ورزشی را نشان می دهد. در رده دوم، بازی Call of Duty: Modern Warfare دیده می شود که نسبت به دو هفته گذشته، ۸۶ درصد رشد فروش را تجربه کرده و Star Wars Jedi: Fallen Order نیز با ۳۲ درصد رشد فروش نسبت به هفته قبلی خود، در رده سوم دیده می شود.غافلگیری بزرگ فهرست فروش این هفته، Sea of Thieves بود که خیلی ناگهانی از رده بیست و سوم به رده چهارم آمده است. این بازی انحصاری مایکروسافت، باندل ایکس باکس وان اس (مدل تمام دیجیتالی و بدون درایو دیسک) بسیار محبوبی دارد که افزایش فروش آن به سادگی موجب افزایش فروش این بازی ماجرایی شده است. نمونه این اتفاق برای بازی Minecraft: Xbox Edition نیز رخ داده که چند پله ای پیشرفت کرده است. جالب است بدانیم که از رده ششم تا دهم، تماما بازی های انحصاری نینتندو به چشم می خورند که شامل نام های آشنایی مانند Mario Kart 8: Deluxe و Luigi’s Mansion 3 می شوند.شما عزیزان می توانید فهرست ۱۰ بازی پرفروش هفته گذشته در بریتانیا را در زیر مشاهده نمایید:FIFA 20Call of Duty: Modern WarfareStar Wars Jedi: Fallen OrderSea of ThievesMinecraft: Xbox EditionPokémon SwordMario Kart 8: DeluxePokémon ShieldLuigi’s Mansion 3Minecraft: Nintendo Switch Editionمنبع: گیمینگ بولتلینک کوتاه:

مطلب با عنوان فهرست فروش هفتگی بریتانیا - fifa 20 برنده‌ی نبرد حساسِ بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فهرست فروش هفتگی بریتانیا - fifa 20 برنده‌ی نبرد حساسِ بلک فرایدی از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون