روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تریلر مأموریت takedown بازی borderlands 3 منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تریلر مأموریت takedown بازی borderlands 3 منتشر شد

بازی Borderlands 3 مدتی است که برای سه پلتفرم PC و Xbox One و PS4 منتشر شده و طرفداران این بازی محبوب سبک لوتر شوتر، ساعات زیادی را همین حالا هم برای آن صرف کرده اند. با این حال، استودیوی گیرباکس (Gearbox) به عنوان سازنده این عنوان همچنان می خواهد از آن پشتیبانی به عمل بیاورد و […]

بازی Borderlands 3 مدتی است که برای سه پلتفرم PC و Xbox One و PS4 منتشر شده و طرفداران این بازی محبوب سبک لوتر شوتر، ساعات زیادی را همین حالا هم برای آن صرف کرده اند. با این حال، استودیوی گیرباکس (Gearbox) به عنوان سازنده این عنوان همچنان می خواهد از آن پشتیبانی به عمل بیاورد و به همین علت، دست به عرضه ی یک مرحله ی جدید به نام Takedown at the Maliwan Blacksite زده است. این مرحله در واقع محتوایی برای بعد از به اتمام رساندن خط اصلی داستانی بازی است. این مرحله هم اکنون برای تمامی پلتفرم های مقصد بازی در دسترس قرار گرفته است و توصیه می کنیم حتما آن را تجربه کنید. در ادامه با تماشای تریلر جدید این عنوان با کالاسودا همراه باشید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تریلر مأموریت takedown بازی borderlands 3 منتشر شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تریلر مأموریت takedown بازی borderlands 3 منتشر شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون