روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمام کردن بازی halo 3 روی آخرین درجه سختی و با کنترلر گیتار هیرو! از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمام کردن بازی halo 3 روی آخرین درجه سختی و با کنترلر گیتار هیرو!

به تازگی یک گیمر با بازی باز، توانسته بازی ماندگار و پرطرفدار Halo 3 را روی آخرین درجه سختی و با کنترلرِ گیتار هیرو به اتمام برساند! اما این باز ی باز دقیقا چگونه موفق به انجام چنین کاری شده است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید. برخی از بازی بازان و گیمرها آن قدر در یک […]

به تازگی یک گیمر با بازی باز، توانسته بازی ماندگار و پرطرفدار Halo 3 را روی آخرین درجه سختی و با کنترلرِ گیتار هیرو به اتمام برساند! اما این باز ی باز دقیقا چگونه موفق به انجام چنین کاری شده است؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.برخی از بازی بازان و گیمرها آن قدر در یک بازی حرفه ای و کاربلد می شوند که تمام کردن آن ها در حالت های عادی و معمولی، برایشان هیچ چالش خاصی را به همراه ندارد. این افراد در انتها تصمیم می گیرند تا بازی مورد علاقه خود را با شرایط خاصی به اتمام برسانند تا چالشی را برای خود ایجاد نمایند.به تازگی یکی از طرفداران بازی Halo 3 که به تازگی وارد بسته و مجموعه The MasterChief Collection شده و هم اکنون برای ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است، توانسته این بازی ماندگار و پر طرفدار را روی آخرین درجه سختی، یعنی درجه دشواری افسانه ای (Legendary)، آن هم با کنترلر گیتار هیرو به اتمام برساند. این بازی باز حرفه ای همچنین ویدیویی از خود نیز تهیه کرده تا ثابت کند این کار سخت و دشوار را انجام داده است.این گیمر حرفه ای که در یوتوب با نام ATwerkinYoshi شناخته می شود، اولین باری نیست که دست به انجام چنین کارهای عجیبی می زند و برای خود چالش اضافه ای را به همراه می آورد. به عنوان مثال، او در گذشته توانسته بود تا بازی به شدت سخت و چالش برانگیز Sekiro Shadows Die Twice را باز هم با کنترلر گیتار هیرو به اتمام برساند یا بازی های دیگری با با روش های عجیب و غریبی تجربه نماید. به صورت کلی می توان گفت که این نوع بازی بازان و گیمرها، مهارت و حرفه ای بودن خود را بهر هر نحوی نمایش می دهند که آشنا شدن با کارهای آن ها به شدت جالب و سرگرم کننده استت.بازی Halo 3 برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و حالا با استفاده از مجموعه مستر چیف کالکشن، می توان آن را روی ایکس باکس وان و رایانه های شخصی تجربه کرد.منبع: کامیک بوکلینک کوتاه:

مطلب با عنوان تمام کردن بازی halo 3 روی آخرین درجه سختی و با کنترلر گیتار هیرو! از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمام کردن بازی halo 3 روی آخرین درجه سختی و با کنترلر گیتار هیرو! از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون