روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نام و مشخصات فنی بهترین لپ‌تاپ‌های 2019 از نگاه پی‌سی‌مگ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نام و مشخصات فنی بهترین لپ‌تاپ‌های 2019 از نگاه پی‌سی‌مگ | کالاسودا

پی سی مگ با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، بر اساس نظرات کارشناسان خود بهترین لپ تاپ های ۲۰۱۹ را برگزید. به گزارش کالاسودا و به نقل از پی سی مگ ده لپ تاپ برگزیده به شرح زیر معرفی شدند:     لپ تاپ Dell XPS 13/ 7390 به دلیل طراحی براق و صیقلی برای کاربر «فرامعمولی»/ Power User جزو ۱۰ […]

پی سی مگ با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، بر اساس نظرات کارشناسان خود بهترین لپ تاپ های ۲۰۱۹ را برگزید.به گزارش کالاسودا و به نقل از پی سی مگ ده لپ تاپ برگزیده به شرح زیر معرفی شدند:لپ تاپ Dell XPS 13/ 7390 به دلیل طراحی براق و صیقلی برای کاربر «فرامعمولی»/ Power User جزو ۱۰ لپ تاپ برتر ۲۰۱۹ انتخاب شده است که پردازنده اینتل i7 از نوع ۱۰۷۱۰U با سرعت ۱.۱ گیگاهرتز داشته و ۱۶ گیگ رم، ۵۱۲ گیگ حافظه اس اس دی دارد. لپ تاپ ۱۳.۳ اینچی رزولوشنی معادل ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل دارد و ۱.۲۲ کیلوگرم وزن دارد. عمر باتری لپ تاپ ۱۱۷۶ دلاری ۱۱ ساعت و ۴۱ دقیقه به ثبت رسیده است.لپ تاپ ThinkPad X1 carbon از نسل هفتم به قیمت ۱۱۷۹ دلار در سایز ۱۴ اینچی و رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل فقط یک کیلوگرم وزن دارد و برای کاربران بیزینس و در حال حرکت بهترین محسوب می شود. پردازنده ایکس وان کربن i5 از نوع ۸۲۶۵U با سرعت ۱.۹ گیگاهرتز، ۸ گیگ رم و ۲۵۶ گیگ حافظه اس اس دی است.این لپ تاپ ۱۴:۳۰ ساعت باتری می دهد.لپ تاپ MSI GS65 Stealth مدل ۲۰۱۹ در سایز ۱۵.۶ اینچی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ تعریف شده و ۲ کیلوگرم وزن دارد. ام اس آی ۱۶۹۹ دلاری مجهز به پردازنده اینتل i7 از نوع ۹۷۵۰H با سرعت ۲.۶ گیگاهرتز است و ۱۶ گیگ رم و ۵۱۲ گیگ حافظه اس اس دی دارد. عنوان بهترین به دلیل انتخاب گیمرهای در حال حرکت بوده است.لپ تاپ Razer Blade 15 مدل ۲۰۱۹ برای گیمرها بهترین توصیف شده که پرئازنده اینتل i7 از نوع ۸۷۵۰H با سرعت ۲.۲ گیگاهرتز و ۱۶ گیگ رم و ۵۱۲ گیگ حافظه اس اس دی دارد. لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی رزولوشنی معادل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل دارد و ۲.۱ کیلو وزن دارد و تا ۶ ساعت باتری آن جواب می دهد. قیمت ۲۲۹۹ دلار است.لپ تاپ Acer Chrombook 514 محصولی ارزان قمیت است که دلیل انتخاب آن به عنوان محصولی برتر همین بوده است. مجهز به سیستم عامل کروم بوده و پردازنده اسنتل پنتیوم N4200 با سرعت ۱.۱ گیگاهرتز دارد. ۸ گیگ رم و ۶۴ گیگ حافظه اس اس دی دارد و با نمایشگر ۱۴ اینچی رزولوشنی معادل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ دارد. وزن آن ۱.۴ کیلو و ۱۳ ساعت عمر باتری دارد. قیمت محصول ۳۴۹ دلار است.اپل مک بوک پرو مدل ۲۰۱۹ به قیمت ۱۲۹۹ دلار ۱۳.۳ اینچی با رزولوشن ۲۵۶۰ در ۱۶۰۰ است و ۱.۳ کیلوگرم وزن دارد. مجهز به پردازنده اینتل i5 از نوه ۸۲۵۷U با سرعت ۱.۴ گیگاهرتز است و ۱۸ ساعت باتری می دهد.لپ تاپ مک بوک پرو ۱۶ اینچی برای مولتی مدیا و خالقان دیجیتال بهترین است و پردازنده اینتل i9 از نوع ۹۹۸۰HK با سرعت ۲.۴ گیگاهرتز دارد. رم سیستم ۳۲ گیگ با حافظه ۲ ترابایتی به وزن ۱.۹ کیلوگرم قیمتی معادل ۲۳۹۹ دلار دارد.لپ تاپ ۱۴ اینچی Dell Latitude 7400 دو در یک رزولوشنی معادل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ دارد و ۱.۳ کیلوگرم وزن دارد. به دلیل سبکی جزو برترهای ۲۰۱۹ انتخاب شده و پردازنده i7 از نوع ۸۶۵۰U با سرعت ۱.۸ گیگاهرتز دارد. همچنین با ۱۶ گیگ رم و ۵۱۲ گیگ حافظه اس اس دی ۲۱ ساعت عمر باتری داشته و ۱۵۹۹ دلار است.لپ تاپ HP Envy 13 مدل ۲۰۱۹ سایز ۱۳.۳ اینچی با رزولوشن ۳۹۴۰ در ۲۱۶۰ دارد. پردازنده لپ تاپ اینتل i7 از نوع ۸۵۶۵U با سرعت ۱.۸ گیگاهرتز است و برای دانشجویان بهترین محسوب می شود. قیمت لپ تاپ ۷۴۹ دلار است و ۱۱:۳۰ ساعت باتری می دهد.لپ تاپ Razr Blade Stealth 13 به قیمت ۱۴۹۹ دلار برای گیمرهای در حال حرکت بهترین است. نمایشگر ۱۳.۳ اینچی رزولوشنی معادل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل دارد و ۹ ساعت باتری آن جواب می دهد. ۱۶ گیگ رم، ۵۱۲ گیگ حافظه داخلی با پردازنده i7 از نوع ۱۰۶۵G7 دارد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان نام و مشخصات فنی بهترین لپ‌تاپ‌های 2019 از نگاه پی‌سی‌مگ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نام و مشخصات فنی بهترین لپ‌تاپ‌های 2019 از نگاه پی‌سی‌مگ | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون