روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جایزگینی pennywise به جای مستر ایکس در بازی resident evil 2 به لطف یک ماد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جایزگینی pennywise به جای مستر ایکس در بازی resident evil 2 به لطف یک ماد

بازی Resident Evil 2 در اوایل سال جاری میلادی در دسترس قرار گرفت و از آن زمان تا به حال، ماد (MOD)های جالب و فوق العاده ای برای این عنوان عرضه شده است. یکی از همین ماد ها به تازگی عرضه شده و همه را شگفت زده کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. […]

بازی Resident Evil 2 در اوایل سال جاری میلادی در دسترس قرار گرفت و از آن زمان تا به حال، ماد (MOD)های جالب و فوق العاده ای برای این عنوان عرضه شده است. یکی از همین ماد ها به تازگی عرضه شده و همه را شگفت زده کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.همه ما شخصیت پنی وایز (Pennywise) را می شناسیم؛ یک دلقک ترسناک و به یادماندنی که آن را از فیلم IT به یاد داریم. این دلقک مشهور حالا با قرار گرفتن در بازی Resident Evil 2 Remake باز هم به صدر اخبار بازگشته است. در بازی Resident Evil 2 یک شخصیت ترسناک و جالب به نام مستر ایکس (Mr X) وجود دارد که یکی از نقاط قوت بازی نیز محسوب می شود. ماد سازان و برنامه نویسان از ابتدای عرضه بازی Resident Evil 2 برای رایانه های شخصی، مادهای جالب و اغلب خنده داری طراحی کرده اند که شخصیت های دیگر را به جای مستر ایکس به درون بازی می فرستد و حالا نوبت به پنی وایز رسیده است!شما می توانید تصویر متحرک زیر را برای درک بهتر ماجرا تماشا نمایید:همان طور که در گیف بالا مشاهده می کنید، مواجه شدن با پنی وایز به جای مستر ایکس بسیار ترسناک تر و کابوس وار تر از همیشه است و طرفداران بازی Resident Evil 2 Remake حالا می توانند به لطف ماد جدید روی پلتفرم رایانه های شخصی و به صورت دلخواه، پنی وایز را جایگزین مستر ایکس کنند!نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 هم اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار دارد.

مطلب با عنوان جایزگینی pennywise به جای مستر ایکس در بازی resident evil 2 به لطف یک ماد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جایزگینی pennywise به جای مستر ایکس در بازی resident evil 2 به لطف یک ماد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون