روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نمایشگرهای سری proart ایسوس برای حرفه ای ها در ifa معرفی شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نمایشگرهای سری proart ایسوس برای حرفه ای ها در ifa معرفی شد

در میان انبوهی از تجهیزات لوکس معرفی شده ایسوس در IFA 2019، در این خبر قصد داریم تا به نمایشگرهای حرفه ای مخصوص طراحی ایسوس یعنی سری ProArt بپردازیم: ProArt Display PA32UCG نمایشگر ProArt PA32UCG اولین نمایشگر در جهان با HDR 1600 و نرخ تازه سازی متغیر ۱۲۰ هرتز در سری نمایشگرهای حرفه ای است.  […]

در میان انبوهی از تجهیزات لوکس معرفی شده ایسوس در IFA 2019، در این خبر قصد داریم تا به نمایشگرهای حرفه ای مخصوص طراحی ایسوس یعنی سری ProArt بپردازیم:ProArt Display PA32UCGنمایشگر ProArt PA32UCG اولین نمایشگر در جهان با HDR 1600 و نرخ تازه سازی متغیر ۱۲۰ هرتز در سری نمایشگرهای حرفه ای است. این نمایشگر با تفکیک پذیری ۴K UHD و نوردهی mini LED ترکیب رنگ و نور واقعی را برای فیلم سازان، طراحان، تدوین گران و بازی سازان مهیا می کند. نمایشگر ProArt PA32UCG با استفاده از ۱,۱۵۲ ناحیه مجزا با راهکار نوردهی mini LED این نمایشگر را قادر می سازد به شفافیت خیره کننده ۱۰۰۰ نیت دست یابد که میزان حد اکثری روشنایی در حالت پیک می تواند به ۱,۶۰۰ واحد برسد. همچنین نرخ کنتراست ۱,۰۰۰,۰۰۰:۱عملکرد این نمایشگر را در حالت HDR به بهترین میزان ممکن در استاندارد های مختلف HDR نظیر Dolby Vision ، Hybrid Log-Gamma (HLG) و HDR10 پیاده می کند.این نمایشگر نیز با بهرمندی از فناوری Quantum Dot، بازه وسیعی از طیف های رنگی را در حیطه DCI-P3, Adobe RGB, sRGB, Rec 709 و Rec 2020 پشتیبانی می کند. همچنین با پشتیبانی از عمق رنگ ۱۰ بیتی و سه سطح مختلف رنگی از پیش کالیبره شده، این نمایشگر دقت رنگ بی نقص Delta-E < 1و کالیبراتور سخت افزاری درون سازی شده، رنگ ها را در سطح واقعی نمایش می دهد.فناوری Adaptive-Sync با نرخ متغیر ۴۸~۱۲۰ هرتز تمامی مشکلات تصاویر سریع مانند تیرگی، کشیدگی و پارگی تصاویر را به طور کامل برطرف کرده و این نمایشگر را به خواستنی ترین نمایشگر بازی سازان تبدیل کرده است.ProArt Display PA32UCXنمایشگر ProArt PA32UCX نخستین نمایشگر ۳۲ اینچی رده حرفه ای جهان با صفحه نمایش ۴K HDR همراه با گواهی VESA DisplayHDR 1000 است. نوردهی دینامیک در ۱,۱۵۲ ناحیه امکان دسترسی به روشنایی ۱,۲۰۰ نیت را فراهم آورده و کنار عملکرد فناوری ASUS Smart HDR سازگاری کاملی با ساختار های مختلف HDR نظیر Dolby Vision،, HDR10 و HLGرا دارد.این نمایشگر نیز با استفاده از سخت افزار کالیبراتور درون سازی شده دقت رنگ Delta-E < 1 را ایجاد می کند و علاوه بر آن به کاربر امکان کالیبره سازی مجدد در طول زمان را می دهد. عمق رنگ ۱۰ بیتی به همراه فناوری Quantum Dot فاصله رنگی ۹۹% DCI-P3، ۹۹.۵% Adobe RGB، ۱۰۰% sRGB و ۸۹% Rec. 2020را ایجاد می کند.ProArt Display PA27UCXنمایشگر ProArt PA27UCX با پنل ۲۷ اینچی IPS و تفکیک پذیری ۴K با بهرمندی از نوردهی mini LED و گواهی VESA DisplayHDR™ ۱۰۰۰، در ۵۷۶ ناحیه نوردهی دینامیک ایجاد کرده و امکان روشنایی ۱۰۰۰ نیت را برای تصاویر HDR در دسترس قرار داده است. فناوری ASUS Smart HDR نیز مانند مانند مدل های قبلی از ساختار های مختلف HDR شامل DCI-P3، Rec. 709، Rec. 2020نمایشگر ProArt PA27UCX با پنل ۲۷ اینچی IPS و تفکیک پذیری ۴K با بهرمندی از نوردهی mini LED و گواهی VESA DisplayHDR™ ۱۰۰۰، در ۵۷۶ ناحیه نوردهی دینامیک ایجاد کرده و امکان روشنایی ۱۰۰۰ نیت را برای تصاویر HDR در دسترس قرار داده است. فناوری ASUS Smart HDR نیز مانند مانند مدل های قبلی از ساختار های مختلف HDR شامل DCI-P3، Rec. 709، Rec. 2020 و Adobe RGB به همراه کالیبراتور سخت افزاری دقت رنگ را به طور کامل برای کاربران به بهترین وجه ممکن ایجاد می کند. این نمایشگر برای اتصال به دستگاه های مختلف کاملاً سازگار بوده و ورودی خروجی های آن شامل DisplayPort 1.2، دو پورت HDMI، یک USB-C و چهار USB 3.0 است.

مطلب با عنوان نمایشگرهای سری proart ایسوس برای حرفه ای ها در ifa معرفی شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نمایشگرهای سری proart ایسوس برای حرفه ای ها در ifa معرفی شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون