روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رزیدنت ایول متفاوت و چند نفره با بازی project resistance از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رزیدنت ایول متفاوت و چند نفره با بازی project resistance

مدتی پیش بود که تصاویر و اطلاعاتی گنگ و عجیب از نسخه ای جدید از سری محبوب و مشهور Resident Evil منتشر شد که تعجب بازی بازان و طرفداران را در پی داشت. در تصاویر بی کیفیتی که در هفته گذشته منتشر شده بود، چند شخصیت ناآشنا را همراه با اسلحه هایی مشاهده می کردیم. همه در آن زمان […]

مدتی پیش بود که تصاویر و اطلاعاتی گنگ و عجیب از نسخه ای جدید از سری محبوب و مشهور Resident Evil منتشر شد که تعجب بازی بازان و طرفداران را در پی داشت. در تصاویر بی کیفیتی که در هفته گذشته منتشر شده بود، چند شخصیت ناآشنا را همراه با اسلحه هایی مشاهده می کردیم. همه در آن زمان حدس زدند که قرار است یک بازی Resident Evil چند نفره همکاری یا Co op باشد.حال، شرکت کپکام (Capcom) به صورت رسمی اعلام کرده که این شایعات درست هستند و قرار است یک بازی جدید را با نام Resident Evil – Project Resistance تجربه کنیم. شرکت کپکام تایید کرده که Resident Evil – Project Resistance یک اکشن چند نفره همکاری است و در آن بازی بازان با همکاری یکدیگر، با زامبی ها و هیولاهای مشهور دنیای رزیدنت ایول، مانند مستر ایکس (Mr X) موجود در بازی Resident Evil 2 Remake مبارزه می کنند. این توضیحات ما را به شدت یاد بازی های مشهور در این سبک مانند Left4Dead می اندازد.در حالی که بازی بازان و طرفداران سری رزیدنت ایول، انتظار داشتند تا یک بازی ریمیک دیگر یا یک بازی جدید در سری اصلی را تجربه کنند، اما کپکام با معرفی یک بازی کاملا غیر منتظره، بازی بازان را غافلگیر کرد. این طور که اعلام شده، اطلاعات و نمایش های جدیدی از بازی Resident Evil – Project Resistance در رویداد Tokyo Game Show 2019 منتشر خواهد شد و می توانیم بیشتر با این عنوان جدید آشنا شویم. به نظر می رسد که Resident Evil – Project Resistance شبیه نسخه های چند نفره پیشین سری رزیدنت ایول، مانند Resident Evil Umbrella Corps و Resident Evil Outbreak است. البته باید بگوییم که این عناوین پیشین، بازی های خوبی به شمار نمی آیند و امیدواریم تا Resident Evil – Project Resistance تبدیل به یک بازی محبوب شود. بازی Resident Evil – Project Resistance برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس قرار دارد.

مطلب با عنوان رزیدنت ایول متفاوت و چند نفره با بازی project resistance از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رزیدنت ایول متفاوت و چند نفره با بازی project resistance از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون