روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بسکتبالیست‌های حرفه‌ای با بازی nba 2k20 در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بسکتبالیست‌های حرفه‌ای با بازی nba 2k20 در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا

فهرست فروش هفتگی جدید برای بازی های ویدیویی در بازار بریتانیا منتشر شده است و حالا مشاهده می کنیم که یک بازی ورزش مخصوص مردم آمریکا، در صدر فهرست فروش قرار گرفته است. بسکتبالست های حرفه ای، با بازی NBA 2K20 یکه تاز بازار بریتانیا یا UK هستند. طرفداران ورزش بسکتبال و مسابقات حرفه ای و پر […]

فهرست فروش هفتگی جدید برای بازی های ویدیویی در بازار بریتانیا منتشر شده است و حالا مشاهده می کنیم که یک بازی ورزش مخصوص مردم آمریکا، در صدر فهرست فروش قرار گرفته است. بسکتبالست های حرفه ای، با بازی NBA 2K20 یکه تاز بازار بریتانیا یا UK هستند.طرفداران ورزش بسکتبال و مسابقات حرفه ای و پر طرفدار NBA می توانند خوشحال باشند چرا که بازی NBA 2K20 در هفته گذشته عرضه شد و این عنوان حتی توانست با غلبه برروی بازی های محبوب و بزرگ، در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد. نکته جالب این جا است که صدر نشین فهرست فروش هفته گذشته، یعنی بازی Astral Chain که توانست تبدیل به یک بازی موفقیت آمیز برای استودیوی پلاتینوم گیمز و شرکت نینتندو شود، هم اکنون و در فهرست فروش این هفته، حتی در جمع ۱۰ بازی پرفروش نیز دیده نمی شود که کمی عجیب است. در آن طرف، بازی محبوب و دوست داشتنی Spyro Reingnited Trilogy با عرضه مجدد خود برای کنسول نینتندو سوییچ، توانست در رده دوم قرار بگیرد و باز هم به جمع پرفروش ترین ها بازگردد. در رده سوم نیز بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan را مشاهده می کنیم که نسبت به رتبه هفته گذشته خود تغییر نداشته که فروش خوب و قابل فبولی را برای سازندگان و ناشر این بازی به همراه دارد. شما می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته گذشته در بازار بریتانیا را در زیر مشاهده نمایید:NBA 2K20Spyro Reignited TrilogyThe Dark Pictures Anthology: Man of MedanMario Kart 8 DeluxeCrash Team Racing Nitro-FueledMarvel’s Spider-ManSuper Mario Maker 2FIFA 19Catherine: Full BodyWreckfest

مطلب با عنوان بسکتبالیست‌های حرفه‌ای با بازی nba 2k20 در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بسکتبالیست‌های حرفه‌ای با بازی nba 2k20 در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون