روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فیلم metro 2033 ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فیلم metro 2033 ساخته می‌شود

طرفداران سری بازی ها و کتاب های Metro می توانند خوشحال باشند چرا که به تازگی ساخت فیلم با اقتباس از کتاب و بازی Metro 2033 تایید شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. در سال ۲۰۰۵ یک رمان تخیلی و هیجان انگیز به نام Metro 2033 منتشر شد که دیمیتری گلاخوفسکی آن را […]

طرفداران سری بازی ها و کتاب های Metro می توانند خوشحال باشند چرا که به تازگی ساخت فیلم با اقتباس از کتاب و بازی Metro 2033 تایید شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.در سال ۲۰۰۵ یک رمان تخیلی و هیجان انگیز به نام Metro 2033 منتشر شد که دیمیتری گلاخوفسکی آن را نوشته بود. این رمان خیلی سریع به یک اثر پرفروش تبدیل شد و نسخه ۲۰۳۴ نیز چاپ شد. در سال ۲۰۱۰، استودیوی ۴A Games با همکاری شرکت THQ یک بازی با نام Metro 2033 و با اقتباس از رمان منتشر کرد که توانست نظر بسیاری از بازی بازان و منتقدان را جلب کند. در سال ۲۰۱۲، نسخه بعدی بازی با اقتباس از Metro 2034 و با نام Metro Last Light منتشر شد. آخرین نسخه از سری بازی Metro 2033 در اوایل سال جاری میلادی با نام Metro Exodus منتشر شد که توانست اوج تکامل بازی و سازندگان را نشان دهد.حال، به تازگی خبر رسیده که شرکت Gazprom Media که یک هولدینگ روسی محسوب می شود، قصد دارد تا یک فیلم با اقتباس از رمان Metro 2033 بسازد و تولید کند. ساخت فیلم با افتباس از کتاب همیشه باعث به وجود آمدن اثر خوبی شده است اما ساخت فیلم از روی یک بازی ویدیویی، همیشه نتایج درخشانی نداشته است و امیدوار هستیم که فیلم Metro 2033 در دسته اول قرار بگیرد. اگر سازندگان فیلم بتوانند جو و اتمسفر گرفته و ترسناک بازی و رمان را به درستی در فیلم خود پیاده سازی کنند، می توانیم امیدوار باشیم که یک فیلم خوب و قابل توجه تماشا خواهیم کرد. طبق گزارش ها، فیلم Metro 2033 در تاریخ ۱ ژانویه سال ۲۰۲۲ به روی پرده سینما ها خواهد رفت.سه نسخه بازی ساخته شده از سری مترو، هم اکنون برای پلتفرم های اصلی در دسترس قرار دارند. بد نیست اشاره کنیم که کار ساخت یک نسخه جدید از سری مترو نیز آغاز شده و می توانیم در آینده نسخه جدیدی از این سری محبوب و دوست داشتنی را تجربه نماییم.

مطلب با عنوان فیلم metro 2033 ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فیلم metro 2033 ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون