روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دنیای cyberpunk 2077 کوچکتر از the witcher 3 است اما محتوای بیشتری دارد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دنیای cyberpunk 2077 کوچکتر از the witcher 3 است اما محتوای بیشتری دارد

به تازگی اعلام شده که دنیای بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر از دنیای عنوان The Witcher 3 است اما چگالی و حجم فعالیت ها در بازی جدیدتر، بیشتر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. The Witcher 3 Wild Hunt بازی پیشین و تحسین شده استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project RED) است که […]

به تازگی اعلام شده که دنیای بازی Cyberpunk 2077 کوچکتر از دنیای عنوان The Witcher 3 است اما چگالی و حجم فعالیت ها در بازی جدیدتر، بیشتر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.The Witcher 3 Wild Hunt بازی پیشین و تحسین شده استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project RED) است که به داشتن دنیایی بسیار وسیع و بزرگ شناخته می شود. از طرفی بازی جدید استودیوی سی دی پراجکت رد، یعنی بازی Cyberpunk 2077 نیز از عناوین مورد انتظار به شمار می رود که قطعا انتظارات بسیاری از آن می رود.به تازگی اعلام شده که با وجود وسعت کمتر نقشه بازی Cyberpunk 2077 نسبت به بازی پیشین سازندگان، چگالی و حجم فعالیت های موجود در بازی جدیدتر، بیشتر است. همچنین بد نیست اشاره کنیم که برخلاف بازی The Witcher 3، بخش بزرگی از نقشه بازی Cyberpunk 2077 به صورت عمودی طراحی شده است که در دسته مساحت کلی نقشه قرار نمی گیرد اما قطعا عمق دنیای بازی را بیشتر می کند.در مورد بازی Cyberpunk 2077 همچنین بد نیست اشاره کنیم که این عنوان در نمایشگاه Tokyo Game Show یا همان TGS 2019 حضور خواهد داشت و می توانیم شاهد انتشار اطلاعات و نمایش های جدیدی از این عنوان فوق العاده مورد انتظار باشیم.

مطلب با عنوان دنیای cyberpunk 2077 کوچکتر از the witcher 3 است اما محتوای بیشتری دارد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دنیای cyberpunk 2077 کوچکتر از the witcher 3 است اما محتوای بیشتری دارد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون