روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی GTA 6 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی GTA 6 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد

برای خواندن مطلب اصلی به بازی GTA 6 به این زودی ها منتشر نخواهد شد مراجعه کنید.

Grand Theft Auto 6 یا به اختصار، GTA 6 شاید عنوانی باشد که بازی بازان بیش از هر بازی دیگری، آرزوی معرفی شدن اش را دارند. این سری بازی محبوب و جهان آزاد، در هر نسخه آن قدر خوب و فوق العاده عمل می کند که مردم تا سال ها نیازی به نسخه جدید را احساس نمی کنند. با این حال، […]

نوشته بازی GTA 6 به این زودی ها منتشر نخواهد شد اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - Grand Theft Auto 6 یا به اختصار، GTA 6 شاید عنوانی باشد که بازی بازان بیش از هر بازی دیگری، آرزوی معرفی شدن اش را دارند. این سری بازی محبوب و جهان آزاد، در هر نسخه آن قدر خوب و فوق العاده عمل می کند که مردم تا سال ها نیازی به نسخه جدید را احساس نمی کنند. با این حال، به نظر می رسد که کم کم زمان آن فرا رسیده که شرکت راک استار گیمز (Rockstar Games) نسخه جدیدی از این سری محبوب را معرفی کند.اگر فکر می کنید که راک استار در حال ساخت نسخه جدیدی از سری GTA و به زودی این بازی را معرفی می کند، باید کمی شما را ناامید کنیم. به تازگی یکی از تحلیلگران صنعت بازی های ویدیویی، آقای Alex Giaimo ادعا کرده که شرکت تیک تو (Take Two Interactive)، به این زودی ها نسخه جدیدی از سری GTA را منتشر نخواهد کرد. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر بگوییم، طبق گفته های آقای تحلیلگر، شرکت تیک تو تا سال مالی 2022، نسخه جدیدی از سری GTA را منتشر نمی کند و به عبارتی دیگر، تا ماه آپریل سال 2021، خبری از بازی GTA 6 نخواهد بود.شرکت تیک تو و شرکت راک استار در سال 2013، بازی GTA 5 را برای کنسول های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر کردند. یک سال بعد و در سال 2014، این بازی برای کنسول های نسل هشتم، یعنی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز عرضه شد و بازی بازان پلتفرم رایانه های شخصی نیز توانستند آن را تجربه نمایند. پس از یک پشتیبانی طولانی از بازی GTA 5 که هنوز هم ادامه دارد، بازی Red Dead Redemption 2 در سال گذشته برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شد و حالا از برنامه های آینده شرکت راک استار و البته شرکت تیک تو، چیزی نمی دانیم.گزارش ها و شایعات بسیاری در مورد برنامه های آینده راک استار گیمز به گوش می رسند. به عنوان مثال، عده ای می گویند که راک استار در حال ساخت نسخه جدیدی از بازی Bully است و عده دیگر می گویند که ساخت این بازی در میانه راه لغو شده است! علاوه بر این، در مورد نسخه بعدی سری GTA، یعنی بازی GTA 6 گفته می شود که این بازی در دهه 80 میلادی جریان دارد و شخصیت اصلی بازی یک قاچاقچی مواد مخدر است. در طرف دیگر، تحلیلگر اشاره می کند که تا اوایل سال 2021 خبری از نسخه جدیدی از بازی یا حتی معرفی آن نخواهد بود. قطعا راک استار بیشتر تمایل دارد تا بازی GTA 6 را روی کنسول های نسل بعد، یعنی پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت منتشر کند و از توان سخت افزاری و پردازشی بسیار بیشتر آن ها بهره ببرد.زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد و باید تا زمان اعلام رسمی شرکت های راک استار و تیک تو، منتظر بمانیم.مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان بازی GTA 6 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی GTA 6 به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون