روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت

برای خواندن مطلب اصلی به ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت مراجعه کنید.

بازی Super Mario Maker 2 یکی از برگ های برنده شرکت نینتندو در سال جاری میلادی است که برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است. این بازی محبوب در سومین هفته انتشارش در بازار، باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشته و توانسته موفقیت خود را بار دیگر اثبات کند. بازی Super Mario Maker […]

نوشته ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - بازی Super Mario Maker 2 یکی از برگ های برنده شرکت نینتندو در سال جاری میلادی است که برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده است. این بازی محبوب در سومین هفته انتشارش در بازار، باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشته و توانسته موفقیت خود را بار دیگر اثبات کند.بازی Super Mario Maker 2 در سه هفته گذشته عرضه شد و توانست در هفته اول عرضه خود، در صدر فهرست فروش هفتگی بریتانیا یا UK قرار بگیرد. با این حال، در آمار هفته گذشته مشاهده کردیم که بازی محبوب دیگری به نام Crash Team Racing Nitro-Fueled از راه رسید و توانست با فروش بسیار خوبی که به دست آورد، در جایگاه اول قرار گرفته و بازی Super Mario Maker 2 را کنار بزند. اما حالا پس از گذشت یک هفته مشاهده می کنیم که ماریو و دوستانش با بازی Super Mario Maker 2 به صدر فهرست فروش بریتانیا دست پیدا کرده اند.پس از Super Mario Maker 2، عنوان صدر نشین هفته گذشته، یعنی Crash Team Racing Nitro Fueled را مشاهده می کنیم که در رده دوم ایستاده است. پس از این عنوان، بازی تازه عرضه شده F1 2019 خودنمایی می کند؛ عنوانی که مسابقات فرمول 1 را شبیه سازی کرده و به وسیله استودیوی کاربلد کدمسترز (Codemasters) ساخته شده است. نکته جالب این جا است که بازی Judgment (از طرف شرکت سگا) که در دو هفته گذشته عرضه شد و توانست در رده چهارم فهرست قرار بگیرد، حالا با افتی شدید مواجه شده و حتی بین 10 بازی پرفروش هفته نیز دیده نمی شود. البته با توجه به سبک و سیاق و حال و هوای ژاپنی بازی Judgment، افت فروش ناگهانی این عنوان در بریتانیا، خیلی هم غیر طبیعی و تعجب برانگیز جلوه نمی کند.یک سری نام های آشنا و همیشگی نیز در فهرست فروش این هفته بریتانیا به چشم می خورد. به عنوان مثال، بازی Mario Kart 8 Deluxe با این که مدت ها از عرضه اش می گذرد، اما همچنان پرقدرت در حال فروش است و محبوبیت بالای این بازی انحصاری نینتندو سوییچ را نشان می دهد. علاوه بر این، بازی هایی مانند Super Smash Bros. Ultimate و Grand Theft Auto 5 (چند سال پس از عرضه!) و Red Dead Redemption 2 و Mortal Kombat 11 نیز در فهرست 10 بازی پرفروش هفته گذشته بریتانیا به چشم می خورند.شما عزیزان می توانید فهرست 10 بازی پرفروش هفته گذشته در منطقه بریتانیا یا UK را در زیر مشاهده نمایید:Super Mario Maker 2Crash Team Racing Nitro-FueledF1 2019Mario Kart 8 DeluxeSuper Smash Bros. UltimateGrand Theft Auto 5Assassin’s Creed OdysseyRed Dead Redemption 2The Legend of Zelda: Breath of the WildMortal Kombat 11مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماریو با بازی Super Mario Maker 2 باز هم به صدر فهرست فروش بریتانیا بازگشت از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون