روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی‌گنجد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی‌گنجد

برای خواندن مطلب اصلی به به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی گنجد مراجعه کنید.

جدید ترین ساخته استودیوی رمدی (Remedy)، بازی Control نام دارد که این روزها توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته به یکی از عناوین مورد انتظار برای بازی بازان تبدیل شود. با این که بازی Control از نظر فنی یک عنوان پیشتاز و نوآور است، اما سازندگان اش باور دارند که این بازی در باب […]

نوشته به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی گنجد اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - جدید ترین ساخته استودیوی رمدی (Remedy)، بازی Control نام دارد که این روزها توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و توانسته به یکی از عناوین مورد انتظار برای بازی بازان تبدیل شود. با این که بازی Control از نظر فنی یک عنوان پیشتاز و نوآور است، اما سازندگان اش باور دارند که این بازی در باب واقعیت مجازی (Virtual Reality) جای نمی گیرد.با توجه به نمایش هایی که تا به حال از عنوان Control دیده ایم، به نظر می رسد که این بازی در زمینه طراحی های هنری و بحث های فنی، پیشگام است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. در طرف دیگر، فناوری واقعیت مجازی، هر روز خود را بیشتر نشان می دهد و در دنیای بازی های ویدیویی نفوذ می کند. با تمام این صخبت ها، این سوال پیش می آید که آیا نمی توان بازی Control را به صورت واقعیت مجازی یا VR تجربه کرد؟در مصاحبه جدیدی که با سازندگان بازی Control انجام شده، آن ها عقیده دارند که محیط های پیچیده و محتوای خاص بازی Control، باعث می شود تا این بازی در قالب و باب فناوری واقعیت مجازی جای نگیرد. سازندگان این عنوان اکشن ماجرایی مورد انتظار درباره این موضوع چنین توضیح می دهند:بازی (Control) بر اساس حرکت های فیزیکی بازی باز، بسیار سریع است و ریتم تندی دارد. من فکر می کنم که ترجمه کردن بازی در قالب واقعیت مجازی، یک کار و تجربه ناخوشایند باشد. البته این سوال خوبی است و من را به فکر فرو می برد که «آیا باید این کار را انجام دهیم یا خیر؟»همان طور که مشاهده می کنید، سازندگان عقیده دارند که انتقال تجربه بازی Control به مقوله واقعیت مجازی یا VR، یک کار و تجربه ناخوشایند است و محیط ها، محتوا و ریتم سریع گیم پلی بازی، برای تجربه واقعیت مجازی مناسب نیست. با تمام این تفاسیر، قطعا جالب خواهد بود که سازندگان به سراغ این ایده بروند و در دوره و زمانه ای که هدست های واقعیت مجازی از هر سمت و سویی به دنیای بازی های ویدیویی نزدیک می شوند، این ایده را عملی سازند.بازی Control در تاریخ 27 ماه آگست سال 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. در رابطه با استودیوی رمدی، باید بگوییم که این استودیو به تازگی حق نشر فرانچایز Alan Wake را از شرکت مایکروسافت خریداری کرده و این بدان معنی است که رمدی می تواند بازی محبوب Alan Wake را برای پلتفرم های دیگری به غیر ایکس باکس و رایانه های شخصی (قبلا برای این دو پلتفرم عرضه شده بود) منتشر کند و حتی یک نسخه بازسازی شده را برای کنسول پلی استیشن 4 (یا تمامی پلتفرم ها) منتشر نماید.مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی‌گنجد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان به عقیده سازندگان، بازی Control در باب واقعیت مجازی نمی‌گنجد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون