روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید

برای خواندن مطلب اصلی به در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید مراجعه کنید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک نمایش عالی و قابل توجه در رویداد E3 2019 داشت و توانست نظر بسیاری از بازی بازان را به خود جلب کند. این عنوان اکشن ماجرایی که قرار است پس از مدت ها، یک تجربه داستانی به یادماندنی را برای طرفداران فرانچایز Star Wars فراهم کند، هیچ صفحه بارگذاری نخواهد […]

نوشته در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک نمایش عالی و قابل توجه در رویداد E3 2019 داشت و توانست نظر بسیاری از بازی بازان را به خود جلب کند. این عنوان اکشن ماجرایی که قرار است پس از مدت ها، یک تجربه داستانی به یادماندنی را برای طرفداران فرانچایز Star Wars فراهم کند، هیچ صفحه بارگذاری نخواهد داشت.طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد که در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باید با صفحات بارگذاری خداحافظی کنیم. البته این بدان معنی نیست که سرعت لود یا بارگذاری محیط ها و نقشه های بازی خیلی سریع است، بلکه سازندگان بازی، استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) با استفاده از ایده های هوشمندانه، دیگر صفحات بارگذاری آزار دهنده را به پیش چشمان بازی بازان نمی آورند. در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، شخصیت اصلی بازی، یعنی Cal Kestis یک کشتی با نام Stinger Mantis دارد و از طریق آن کشتی، می تواند به سیاره ها و کهکشان های مختلف سفر کرده و در hub آن سیاره ها، به خرید ارتقا ها یا صحبت با افراد محلی مشغول شود و جالب است بدانید که برای سفر کردن به مناطق مختلف بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، هیچ صفحه بارگذاری خاصی را مشاهده نخواهید کرد.اما ایده هوشمندانه سازندگان چیست؟ به تازگی کارگردان خلاقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، آقای Asmussen در همین مورد صحبت های جالبی را ارایه داده و از مخفی کردن صفحات بارگذاری سخن گفته است.دید من در این مورد برای تیم این بود که بیایید باحال ترین Air Lock دنیا را بسازیم. بنابراین شما به صورت یکپارچه داخل Stinger Mantis می شوید، سیاره ها را ترک می کنید و خیلی سریع به سیاره دیگری می روید. این خیلی سریع تر از چیزی است که ما در ابتدا برنامه ریزی کرده بودیم.استودیوی ریسپاون هنوز مشخص نکرده که در سیاره های بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چه فعالیت هایی قابل انجام خواهد بود و حتی در Stinger Mantis به چه صورتی به گشت و گذار خواهیم پرداخت. با این حال، قطعا مشاهده نکردن هیچ صفحه بارگذاری در یک بازی ویدیویی بزرگ مانند Star Wars Jedi: Fallen Order خیلی جالب خواهد بود و ایده هوشمندانه سازندگان با Air Lock، راهکاری برای پوشاندن این صفحه است. جالب است بدانید که در نسل بعد کنسول ها، با استفاده از پردازنده های سریع تر و البته یک هارد SSD، صفحات بارگذاری واقعا از بین خواهند رفت و حتی لازم نیست برای پوشاندن آن ها، از ایده های هوشمندانه استفاده شود. این طور که گفته شده، کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس اسکارلت می توانند محیط ها را تا چندین برابر سریعتر از کنسول های نسل کنونی، بارگذاری نمایند و بازی باز مجبور نیست برای مدت زیادی به صفحه بارگذاری خیره شود.بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 15 ماه نوامبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با صفحات بارگذاری خداحافظی کنید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون