روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رئیس ایکس‌باکس از چالش‌های معرفی Project Scarlett می‌گوید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رئیس ایکس‌باکس از چالش‌های معرفی Project Scarlett می‌گوید

برای خواندن مطلب اصلی به رئیس ایکس باکس از چالش های معرفی Project Scarlett می گوید مراجعه کنید.

شرکت مایکروسافت و تیم ایکس باکس توانستند در رویداد E3 2019، یک نمایش قابل قبول و خوب را برگزار کنند و بازی های بسیاری را در این نمایش، معرفی کنند. با این که شاید انتظار می رفت مایکروسافت از بازی های فرست پارتی ساخته شده به وسیله استودیوهای جدید خود بیشتر رونمایی کند، اما معرفی کنسول جدید این شرکت […]

نوشته رئیس ایکس باکس از چالش های معرفی Project Scarlett می گوید اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - شرکت مایکروسافت و تیم ایکس باکس توانستند در رویداد E3 2019، یک نمایش قابل قبول و خوب را برگزار کنند و بازی های بسیاری را در این نمایش، معرفی کنند. با این که شاید انتظار می رفت مایکروسافت از بازی های فرست پارتی ساخته شده به وسیله استودیوهای جدید خود بیشتر رونمایی کند، اما معرفی کنسول جدید این شرکت که فعلا با نام رمز Project Scarlett شناخته می شود، به اندازه کافی هیجان انگیز بودتیم ایکس باکس در رویداد E3 2019، کنسول جدیدی را معرفی کرد. پس از صحبت های آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) برروی صحنه و البته پخش شدن یک تیزر جالب از سازندگان کنسول جدید مایکروسافت، Project Scarlett به طور رسمی معرفی شد. کنسول که قرار است با سخت افزار قدرتمند خود، ساختا شکن و پیروز باشد، در تعطیلات سال نوی 2020 منتشر خواهد شد و این بدان معنی است که هنوز حدود 1 سال و نیم تا انتشار آن زمان باقی مانده است. حال، به تازگی در مورد همین موضوع صحبت شده تا بدانیم چرا تیم ایکس باکس، معرفی زودهنگام کنسول نسل بعدی خود را اینقدر زود انجام داد.آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت به تازگی طی یک مصاحبه با The Verge، در مورد چند موضوع مختلف صحبت کرده است. زمانی که در مورد چالش های معرفی کنسول Project Scarlett و رونمایی زودهنگام از این کنسول سوال شد، آقای اسپنسر این گونه پاسخ داد:من قطعا فکر می کنم که معرفی کنسول Project Scorpio، آن هم 18 ماه پیش از آن که کنسول ایک باکس وان ایکس را عرضه کنیم، یک درس و پس زمینه خوب را به ما نشان داد. من فکر می کنم که آن اتفاق، به ما این اعتماد به نفس را داد که هیجان را نگه داریم. ما همچنین می دانستیم که قرار است کیت های توسعه (Dev Kit) را برای سازندگان و توسعه دهندگان بفرستیم و من ترجیح می دهم که زمانی که چیزی وجود دارد و همه در مورد آن می دانند، نسبت به عدم وجود آن تظاهر نکنم!بنابراین شما در موقعیتی قرار می گیرید که مردم از شما نام کنسول و قیمت آن را می پرسند [که باید بگویم] ما فعلا نامی برای آن نداریم. مهم تر از همه، شما قرار است در مورد هدف های کنسول جدید صحبت کنید و به مردم چیزی بدهید که بتوانند به آن نگاه کرده و امید داشته باشند. من فکر می کنم که تجربه ای که با Scorpio (همان کنسول ایکس باکس وان ایکس) کسب کردیم، باعث شد تا کنسول Project Scarlett را در روز یکشنبه معرفی کنیم.قطعا رقابت بین کنسول های نسل نهمی سونی و مایکروسافت در آینده ای نزدیک، دیدنی و فوق العاده خواهد شد. با این که تیم ایکس باکس در مورد تاریخ انتشار حدودی کنسول Project Scarlett صحبت کرده اما شرکت سونی همچنان به صورت رسمی و درست و حسابی نسبت به معرفی کنسول پلی استیشن 5، اقدام نکرده است. در مورد کنسول Project Scarlett نیز فعلا می دانیم که نام دقیقی ندارد، در تعطیلات آخر سال 2020 منتشر می شود و بازی Halo Infinite، یکی از عناوین لانچ این کنسول خواهد بود.مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان رئیس ایکس‌باکس از چالش‌های معرفی Project Scarlett می‌گوید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رئیس ایکس‌باکس از چالش‌های معرفی Project Scarlett می‌گوید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون