روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Breath of the Wild ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Breath of the Wild ساخته می‌شود

برای خواندن مطلب اصلی به خبر خوب برای طرفداران نینتندو؛ دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild ساخته می شود مراجعه کنید.

کنفرانس خبری شرکت نینتندو به صورت دایرکت، شب گذشته در جریان رویداد E3 2019 پخش شد و توانست بسیاری از طرفداران این شرکت بزرگ و قدیمی را خوشحال کند. شاید بزرگترین خبری که نینتندو برای طرفداران داشت، تایید شدن ساخت دنباله ای برای بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild بود که شور و هیجان […]

نوشته خبر خوب برای طرفداران نینتندو؛ دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild ساخته می شود اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - کنفرانس خبری شرکت نینتندو به صورت دایرکت، شب گذشته در جریان رویداد E3 2019 پخش شد و توانست بسیاری از طرفداران این شرکت بزرگ و قدیمی را خوشحال کند. شاید بزرگترین خبری که نینتندو برای طرفداران داشت، تایید شدن ساخت دنباله ای برای بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild بود که شور و هیجان را برای آن ها به همراه داشت.بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از عناوین لانچ کنسول نینتندو سوییچ بود که در سال 2017 منتشر شد و آن قدر خوب و تحسین شده عمل کرد که در انتهای سال توانست لقب بهترین بازی سال را از آن خود کرده و به یکی از پرفروش ترین بازی های کنسول ترکیبی نینتندو تبدیل شود. شنیدن خبر ساخت دنباله ای برای بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild قطعا طرفداران و تمام بازی بازان را خوشحال و هیجان زده می کند، چرا که آن ها می دانند با نسخه ای دیگر از بازی، می توانند باز هم با محیط و تجهیزات جدید در دنیای هایرول (Hyrule) جست و جو کنند و ماجراهای بی شماری را خلق نمایند.یک تریلر جدید نیز از دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شده که به نظر می رسد نکات منفی یا Easter Egg های زیادی دارد. در ابتدای تریلر، یک موسیقی پخش می شود که شبیه موسیقی Twilight Princess است. در ادامه تریلر، شخصیت های قدیمی، نام آشنا و دوست داشتنی لینک (Link) و زلدا (Zelda) را مشاهده می کنیم که در غارهای زیر قلعه هایرول در حال قدم زدن هستند و پس از گذشت مدت کوتاهی، تهدید ها و نکات جالبی خودنمایی می کنند.هنوز مشخص نیست که دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild در چه تاریخی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می شود. طرفداران قطعا امیدوار هستند که نینتندو تا انتهای سال 2020، بازی را منتشر کند اما این احتمال نیز وجود دارد که تاریخ انتشار بازی به اوایل سال 2021 موکول شود. جالب است بدانید که این تنها خبر منتشر شده در E3 درباره زلدا نبود. شرکت نینتندو نه تنها اعلام کرد که نسخه بازسازی شده بازی Link’s Awakening در ماه سپتامبر سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، بکله یک به روزرسان جدید نیز برای Cadence of Hyrule منتشر خواهد شد.طبق پیش بینی ها و گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد که نینتندو قصد عرضه یک نسخه جدید از کنسول نینتندو سوییچ را دارد که یک سری از مشکلات آن را به کلی رفع کرده و سخت افزار این کنسول محبوب را کمی ارتقا می دهد. از آن جایی که سخت افزار کنونی سوییچ آن چنان قدرتمند نیست، این کنسول قطعا می تواند با یک ارتقای سخت افزاری، طول عمر خود را نیز افزایش دهد و بازی های بزرگ مانند همین دنباله Legend of Zelda: Breath of the Wild را با کیفیت و جلوه های بصری بهتری اجرا نماید.مطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان Breath of the Wild ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Breath of the Wild ساخته می‌شود از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون