روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان

برای خواندن مطلب اصلی به بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان مراجعه کنید.

بازی محبوب تتریس یکی از بهترین بازی های پازلی در تمام دوران هاست و تنها بازی مایکرافت نسخه های بیشتری از این بازی فروخته است. برای افراد در همه سنین بازی های ویدئویی زیادی وجود دارد که می توانند ساعت ها خود را با آن سرگرم کنند. اما در هر سنی که باشید امکان ندارد […]

نوشته بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - بازی محبوب تتریس یکی از بهترین بازی های پازلی در تمام دوران هاست و تنها بازی مایکرافت نسخه های بیشتری از این بازی فروخته است.برای افراد در همه سنین بازی های ویدئویی زیادی وجود دارد که می توانند ساعت ها خود را با آن سرگرم کنند. اما در هر سنی که باشید امکان ندارد که بازی هایی مانند پک من، سوپر ماریو یا همان قارچ خور و تتریس را بازی نکرده باشید. این بازی در تاریخ 6 ژوئن، 35 ساله می شود.فروش میلیون ها نسخهاین بازی محبوب تمام ادوار، تا کنون بیش از 170 میلیون نسخه فروخته است و تنها بازی ای که بر اساس لیست بیشتر فروخته است بازی ماینکرفت است. این بازی یکی از خاطره انگیزترین و قدیمی ترین بازی های دنیا است که توسط شرکت الکترونیک آرتز عرضه شده است. در واقع این بازی یک خانه سازی پیشرفته و مدرن است که از گرافیک بالایی برخوردار است. شما باید بلوک های چند ضلعی که در حال سقوط کردن هستند را به شکلی هدایت کنید که این بلوک ها در یک ردیف قرار بگیرند و سپس آنها را حذف کرده تا امتیاز بگیرید.نحوه انجام بازی محبوب تتریسبنابراین اگر از طرفداران بازی های پر طرفدار خانه سازی هستید به هیچ وجه این بازی زیبا را از دست ندهید و با دوستان خود به رقابت بپردازید و خود را محک بزنید. وظیفه شما در این بازی خوش ساخت و فکری این است که بلوک های چند ضلعی را به مناسب ترین ردیف و مکان خود هدایت کنید تا بتوانید یک ردیف کامل را پرکنید و پس از از بین رفتن آنها امتیاز بگیرید، هرچه بیشتر و سریع تر این کار را انجام دهید امتیاز بیشتری خواهید گرفت .محبوبیت این بازی یک شبه به دست نیامده و تقریبا کاربران زیادی در دنیا آن را روی کنسول های مختلف مانند نینتندو سوئیچ تا گیم بوی و … بازی کرده اند. تتریس در گیم بوی ها به عنوان یک بازی محبوب و انتخاب اول کاربران بود.با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشیدمطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی محبوب تتریس 35 ساله شد ؛ یک نوستالژی بی پایان از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون