روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید

برای خواندن مطلب اصلی به اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید مراجعه کنید.

آیا از طرفداران بازی Fortnite هستید؟ اگر از طرفداران این بازی مهیج هستید می توانید با 50 ساعت بازی مبلغ 1000 دلار جایزه دریافت کنید. این پیشنهاد توسط یک شرکت اینترنتی در اختیار کاربران این بازی قرار می گیرد. وب سایت Highspeedinternet.com است، این پیشنهاد را برای کاربران این بازی در نظر گرفته است. این […]

نوشته اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - آیا از طرفداران بازی Fortnite هستید؟ اگر از طرفداران این بازی مهیج هستید می توانید با 50 ساعت بازی مبلغ 1000 دلار جایزه دریافت کنید. این پیشنهاد توسط یک شرکت اینترنتی در اختیار کاربران این بازی قرار می گیرد.وب سایت Highspeedinternet.com است، این پیشنهاد را برای کاربران این بازی در نظر گرفته است. این شرکت به کاربران کمک می کند تا سرویس دهنده ی اینترنتی مناسب خود را انتخاب کنند. در واقع این شرکت مسابقه ی جالبی را ایجاد کرده که بتواند شرایط خوبی برای کسب و کار خود ایجاد کند.شرایط این بازی مهیج چگونه است؟این شرکت به ازای هر ساعت بازی مبلغ 20 دلار را در نظر گرفته و برای بازی کردن این عنوان به مدت 50 ساعت این مبلغ پرداخت می شود. برای تمام کردن این چالش جذاب از تاریخ 7 ژوئیه تا 13 ژولای زمان وجود دارد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که نیازی نیست تمام مراحل را طی کنید و همچنین گیم پلی این بازی باید به طور زنده در Twitch پخش می شود.همانطور که بیان شد این موضوع کمی بیشتر از 50 ساعت زمان نیاز دارد و پس از آغاز بازی یاد شده باید اینترنت خود را از طریق وب سایت Highspeedinternet.com بهبود بخشید و تجربه بازی خود را با اینترنت جدید نسبت به شرایط قبلی خود مقایسه کنید.در کنار 1000 دلار فرد برنده یک مودم جدید همراه با یکسال خدمات رایگان اینترنتی با سرعت بالا در اختیار برنده قرار می گیرد. همچنین این مسابقه شرایطی دارد که با پیش بردن مراحل بیشتر پول بیشتری نیز دریافت می کنید.متقاضیان این مسابقه باید بیش از 18 سال سن داشته باشند و مجاز به کار در ایالات متحده باشند. متقاضیان بازی Fortnite و شرکت در این چالش 30 می وارد وب سایت شده و ثبت نام کنند. در کنار موارد یاد شده بدیهی است که کاربر باید یک کنسول یا کامپیوتر برای بازی Fortnite داشته باشد. همچنین برنده این چالش نیز روز 7 ژوئن اعلام می شود.به طور کلی این سبک ایده ها برای پیشبرد کسب و کار ها بسیار جالب توجه است و باعث شناخته تر شدن آن کسب و کار می شود، حال باید دید در این زمینه سازندگان بازی نیز چه اظهار نظری خواهند کرد.با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشیدبازی Call of Duty: Black Ops 5 طبق گزارش ها در سال 2020 عرضه می شودفروش بازی Minecraft از مرز 176 میلیون نسخه عبور کردمطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اوج هیجان در بازی Fortnite ؛ 1000 دلار برنده شوید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون