روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی

برای خواندن مطلب اصلی به افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی مراجعه کنید.

بازی های ایرانی توانسته اند در سال گذشته درآمد خود را از فروش در کافه بازار 59 درصد افزایش دهند. به گزارش خبرنگار کالا سودا، بازی های ایرانی موبایلی در کافه بازار بنا بر تعداد دانلودشان به عنوان محبوب ترین و پر طرفدارترین ها ارزیابی می شوند. طبق آخرین گزارش بازار، بازی ها بخش همیشه جذاب […]

نوشته افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - بازی های ایرانی توانسته اند در سال گذشته درآمد خود را از فروش در کافه بازار 59 درصد افزایش دهند.به گزارش خبرنگار کالا سودا، بازی های ایرانی موبایلی در کافه بازار بنا بر تعداد دانلودشان به عنوان محبوب ترین و پر طرفدارترین ها ارزیابی می شوند.طبق آخرین گزارش بازار، بازی ها بخش همیشه جذاب گزارش هایی است که کافه بازار ارائه می دهد. طبق داده های این گزارش بازی آمیرزا، پر نصب ترین بازی ایرانی، آهنگتو برترین بازی ایرانی به انتخاب کاربران اعلام شده است.بر این اساس بیشترین رشد نصب فعال به ترتیب به بازی های مربوط به کلمات و دانستنی ها و خانوادگی برمی گردد و بازی های استراتژیک نیز با نزدیک 30 درصد کاهش رشد در انتهای این نمودار جا خوش کرده اند.طی یک سال گذشته تمایل کاربران استان یزد، سمنان و کرمان به نصب بازی روی گوشی های تلفن همراه افزایش پیدا کرده و در مقابل کاربران خراسان شمالی، همدان و ایلام 9 درصد کاهش تمایل در نصب بازی های از خود نشان داده اند.از نکات امیدوارکننده ای که در این گزارش به چشم می خورد، این است که در سال 97 بازی های ایرانی درآمد خود را 59 درصد افزایش داده اند.این در حالی است که شرکت هایی چون «سورنا» با ساختن بازی «زولا» یا «نردبان اندیشه فردا» با تولید بازی «آمیرزا» اوقات خوبی برای ایرانیان رقم زده اند. در این میان طبق اعلام معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای (دایرک) بازی «آمیرزا» از ابتدای خرداد ماه 97 تا دی ماه همین سال، 11 میلیون و 935 هزار و 324 کاربر ثبت شده داشته است که رقم شگفت انگیزی به حساب می آید و در مقایسه با بازی های دیگر و حتی در نگاه بین المللی رقم قابل توجهی است. مخاطبان ماهانه این بازی نیز به طور متوسط ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر و روزانه 889 هزار نفر بوده اند.اما بنیاد ملی بازی های یارانه ای کوشیده تا عرصه را برای مخترعین بازی های ایرانی بازتر کند.در همین خصوص تشکیل شورای هماهنگی بازی های رایانه ای، ساماندهی مجوزها و ایجاد آکادمی داوری از جمله اقداماتی است که این نهاد تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال گذشته انجام داده است.با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشیدفروش بازی Minecraft از مرز 176 میلیون نسخه عبور کردمایکروسافت در حوزه ساخت بازی واقعیت افزوده شاخ و شانه می کشدمطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان افزایش 59 درصدی درآمد بازی های ایرانی از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون