روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است

برای خواندن مطلب اصلی به شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است مراجعه کنید.

به نظر می رسد که شرکت کپکام (Capcom) و بازی بازان، از موتور RE Engine به شدت راضی هستند و حالا خبر رسیده که این شرکت در حال ساخت و توسعه چند بازی جدید با استفاده از این موتور گرافیکی است. در چند سال اخیر، شرکت کپکام به همه ما ثابت کرده که راه درست را برای […]

نوشته شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است اولین بار در کالاسودا. پدیدار شد.

کالاسودا - به نظر می رسد که شرکت کپکام (Capcom) و بازی بازان، از موتور RE Engine به شدت راضی هستند و حالا خبر رسیده که این شرکت در حال ساخت و توسعه چند بازی جدید با استفاده از این موتور گرافیکی است.در چند سال اخیر، شرکت کپکام به همه ما ثابت کرده که راه درست را برای ساخت و توسعه عناوین مختلف، پیدا کرده است. این شرکت در سال 2017، فرانچایز مشهور و محبوب Resident Evil را با ساخت نسخه هفتم، ریبوت کرد و عناوین Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 نیز در حالی منتشر شدند که بازی بازان و طرفداران، به شدت از آن ها راضی بودند. جدای از طرز فکر و راه و روش جدید و فوق العاده کپکام برای ساخت عناوین اخیر، موتور گرافیکی جدید آن ها نیز در موفقیت بازی ها، بی تاثیر نبوده است. موتور گرافیکی RE Engine در این نسل توسط شرکت کپکام طراحی شده تا کار ساخت عناوین جدید را برایشان راحت کند و این موتور، این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داده است. موتور RE Engine نه تنها جلوه های بصری و گرافیکی چشمگیری را ارایه می کند، بلکه تقاضای کم و معقولی نیز دارد و همیشه برای کاربران کنسول ها یا رایانه های شخصی، عملکرد خوب و قابل قبولی را به ارمغان آورده است.در جلسه مالی اخیر شرکت کپکام، این شرکت تایید کرد که قصد دارد از موتور RE Engine برای ساخت عناوین روی نسل آینده کنسول ها نیز استفاده کند و آن ها این موتو را با امکان پشتیبانی از نسل بعد طراحی کرده اند. زمانی که از کپکام در مورد نقطه قوت آن ها در زمان کنسول های نسل بعد سوال شد، این شرکت چنین پاسخ داد:عناوینی که ما در این نسل از سخت افزار با استفاده از موتور RE Engine توسعه دادیم، با استقبال بسیار خوبی مواجه شدند و از همان دوران ابتدایی ساخت و طراحی این موتور، ما این قابلیت را در نظر داشتیم که بتوانیم [موتور] را وارد مرحله توسعه در نسل آینده کنیم. همچنین، ما به RE Engine به چشم یکی از نقاط قوت خود در خلق عناوین در نسل بعدی نگاه می کنیم.پس از این، از شرکت کپکام پرسیده شد که هم اکنون چند بازی در حال ساخت و توسعه با موتور RE Engine در دستور کار قرار دارد. کپکام به این سوال به طور مشخص و دقیق پاسخ نداد اما عنوان کرد که چندین پروژه با استفاده از این موتور محبوب، در دست ساخت قرار دارند.با این که نمی توانیم تعداد دقیق بازی های در دست ساخت را اعلام کنیم اما چندین عنوان وجود دارند که به صورت داخلی با استفاده از موتور RE Engine در حال ساخت و توسعه هستند.هنوز نمی دانیم که بازی های در دست توسعه شرکت کپکام، چه نام دارند اما می توانیم حدس های محتملی بزنیم. گزارش ها و شایعات حاکی از آن هستند که کپکام علاوه بر در نظر داشتن بازی Resident Evil 8، در حال توسعه عنوان Resident Evil 3 Remake نیز هست و همچنین می دانیم که کارگردان بازی Devil May Cry 5، آقای هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) برروی یک پروژه جدید مشغول است که احتمالا Dragon’s Dogma 2 باشد. نمی توان پیش بینی کرد که موتور RE Engine برای عناوین جهان آزاد نیز مناسب است یا خیر اما به قطع می توان بیان کرد که این موتور، یکی از نقاط قوت کپکام در سال های اخیر بوده است.با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشیدثبت اینترنتی فشار خون در سامانهشرکت های سونی و مایکروسافت بر سر سرویس ابری و هوش مصنوعی همکاری می کنندمطالب مرتبط:اسلایدر

برچسب ها:

مطلب با عنوان شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرکت کپکام در حال توسعه چند بازی با موتور RE Engine است از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون