روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟ از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟

ایتنا- وقتی آی.اُ.اس 7 عرضه شد، قابلیتی به آن اضافه شد که شرکت اپل آن را مرکز کنترل یا "Control Center" نامید. این قابلیت به کاربران این امکان را می داد که بتوانند به صورت میانبر به برخی از امکانات مانند خاموش و روشن کردن وای فای دسترسی داشته باشند.

سیستم عامل آی.اُ.اس 7 با عرضه خود امکانات زیادی را به گوشی های آیفون اضافه کرد. یکی از قابلیت هایی که اضافه شد، "مرکز کنترل" نام داشت و کاربران با استفاده از آن می توانستند برخی از کارها را به کمک میانبر انجام دهند.یکی از این امکانات خاموش و روشن کردن وای فای بود. کاربران این امکان را داشتند که با استفاده از یک تاگل وای فای خود را خاموش یا روشن کنند.به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اوبرگیزمو، در آی.اُ.اس 11 این قابلیت دچار تغییراتی شد؛ به این معنا که با زدن تاگل وای فای، باز هم به طور ثابت خاموش نمی شود بلکه این کار صرفا به صورت موقتی انجام می گیرد و روز بعد مجددا فعال خواهد شد.اما باید از چه ترفندی استفاده کرد تا این قابلیت به طور ثابت خاموش شود؟برای این کار باید ابتدا وارد تنظیمات شده و پس از آن وارد بخش وای فای شوید.بعد از این مرحله باید روی تاگل وای فای بزنید تا رنگ آن دیگر سبز نباشد. با این کار وقتی وارد مرکز کنترل می شوید، مشاهده می کنید که یک خط تیره مورب روی شکل وای فای کشیده شده است و از اینجا متوجه می شوید که گزینه وای فای برای همیشه غیرفعال شده است.در صورتی که مجددا خواستید وای فای را فعال کنید، مجددا همین مسیر را دنبال می کنید و وای فای را به همین شکل فعال می کنید.توجه داشته باشد که در صورتی که داده شما محدود باشد و پس از استفاده فراموش کنید که وای فای را خاموش کنید، مطمئنا مقدار زیادی از داده شما تمام خواهد شد.یک سری از قابلیت ها با خاموش کردن وای فای از کار می افتد که می توان به برخی از آنها اشاره کرد.اولا امکان پشتیبان گیری بی سیم از آیفون از بین می رود، ضمن اینکه وقتی وای فای شما خاموش باشد، اپلیکیشن های شما فقط می توانند تا سقف 150 مگابایت دانلود داشته باشند.

مطلب با عنوان چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟ از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه وای‌فای آیفون را به طور ثابت خاموش کنیم؟ از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون