روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حذف Tumblr از اپ‌استور از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حذف Tumblr از اپ‌استور

این حذف به دلیل وجود محتوای نامناسب در این برنامه حذف‌شده است. کاربرانی که نتوانسته بودند روی آی او اس از این اپلیکیشن استفاده کنند، آن را حذف و تلاش کردند مجدداً آن را نصب کنند که متوجه شدند که دیگر وجود ندارد. البته کاربران اندرویدی همچنان قادر به استفاده از تامبلر هستند و مشکلی در این زمینه ندارند. شبکه اجتماعی و میکروبلاگ تامبلر 11 سال پیش راه‌اندازی شد و اینک 417 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، این کمپانی گفته است در حال کار روی موضوع است تا محدودیت رفع شود. اپل در فوریه امسال پس از دریافت گزارش‌هایی در مورد اینکه تلگرام محتوای نامناسب دارد، این برنامه را از اپ استور به‌طور موقت حذف کرد و پس‌ازآنکه مدیران تلگرام سیستم خود را به‌روزرسانی کردند، مجدداً به فروشگاه بازگشت.

این حذف به دلیل وجود محتوای نامناسب در این برنامه حذف شده است. کاربرانی که نتوانسته بودند روی آی او اس از این اپلیکیشن استفاده کنند، آن را حذف و تلاش کردند مجدداً آن را نصب کنند که متوجه شدند که دیگر وجود ندارد.البته کاربران اندرویدی همچنان قادر به استفاده از تامبلر هستند و مشکلی در این زمینه ندارند. شبکه اجتماعی و میکروبلاگ تامبلر 11 سال پیش راه اندازی شد و اینک 417 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد.به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، این کمپانی گفته است در حال کار روی موضوع است تا محدودیت رفع شود.اپل در فوریه امسال پس از دریافت گزارش هایی در مورد اینکه تلگرام محتوای نامناسب دارد، این برنامه را از اپ استور به طور موقت حذف کرد و پس ازآنکه مدیران تلگرام سیستم خود را به روزرسانی کردند، مجدداً به فروشگاه بازگشت.

مطلب با عنوان حذف Tumblr از اپ‌استور از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حذف Tumblr از اپ‌استور از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون