روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تکذیب واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تکذیب واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح

ایتنا - رئیس سازمان پدافند غیرعامل درباره طرح واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح، گفت: اینها یا شایعه است یا تحلیل غلط.

سردار جلالی در حاشیه همایش پدافند غیرعامل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مبدأ تهیه این طرح مرکز پژوهش های مجلس است و اسم طرح نیز ساماندهی شبکه های اجتماعی است.وی افزود: شورایی برای سیاستگذاری و واگذاری مجوز پیش بینی شده که در آن شورا قرار است سازمان پدافند غیرعامل هم حضور داشته باشد. ما تهیه کننده طرح نبودیم. موضوع دیگری که مطرح است موضوع مرزبانی سایبری است.به گزارش ایتنا از ایسنا، سردار جلالی گفت: در این طرح موضوع انحصار سازمان پدافند غیرعامل یا جای دیگر مطرح نیست. به نظر من باید به مسائل واقعی نگاه کرد.رئیس سازمان پدافند غیرعامل اظهار کرد: گیت وی ها مرزهای سایبری کشور هستند. مرزبانی در اختیار یک دستگاه نیست. در فضای سایبری مرزی وجود دارد که برای حفاظت از مرزها همه دستگاه های مسئول باید حضور داشته باشند.

مطلب با عنوان تکذیب واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تکذیب واگذاری مدیریت اینترنت به نیروهای مسلح از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون