روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حراج حساب‌های کاربری فیس‌بوک با 10 سنت! از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حراج حساب‌های کاربری فیس‌بوک با 10 سنت!

ایتنا - هکرها پیام های خصوصی ۸۱ هزار کاربر فیس بوک را منتشر کرده اند. آنها در یک آگهی تبلیغاتی هم اعلام کردند دسترسی به حساب های کاربری را با قیمت ۱۰ سنت می فروشند.

به نظر می رسد هکرها پیام های شخصی حداقل ۸۱ هزار حساب کاربری فیس بوک را منتشر کرده اند.به گزارش ایتنا از مهر، طبق گزارش های مختلف، هکرها اطلاعات ۱۲۰ میلیون حساب کاربری را سرقت کرده و قصد فروش آن را داشته اند. البته درباره تعداد حساب های کاربری هک شده، تردیدهایی وجود دارد.فیس بوک اعلام کرده سیستم امنیتی این شبکه اجتماعی دچار اختلال نشده و احتمالا اطلاعات مذکور از طریق افزونه های بد مرورگرها سرقت شده اند.علاوه بر آن، این شرکت اعلام کرد اقداماتی بیشتری برای هک اطلاعات حساب های کاربری در نظر خواهد گرفت.به نوشته بی بی سی بسیاری از کاربرانی که اطلاعات شان فاش شده ساکن اوکراین و روسیه هستند. برخی از آنها نیز ساکن انگلیس، آمریکا، برزیل و نقاط دیگر جهان هستند.هکرها دسترسی به حساب کاربری را با قیمت ۱۰ سنت می فروختند که البته آگهی تبلیغاتی آنها حذف شده است.گای روزن یکی از مدیران ارشد اجرایی فیس بوک در این باره گفت: ما با تولید کنندگان مرورگر ارتباط برقرار کردیم تا مطمئن شویم این افزودنی های بد از فروشگاه های شان حذف شده است.

مطلب با عنوان حراج حساب‌های کاربری فیس‌بوک با 10 سنت! از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حراج حساب‌های کاربری فیس‌بوک با 10 سنت! از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون