روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان MAKERphone برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که با تنها 89 دلار خودتان موبایل بسازید از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

MAKERphone برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که با تنها 89 دلار خودتان موبایل بسازید

ایتنا - وقتی خودتان این گوشی را می سازید، کم و بیش چیزهایی درباره برنامه نویسی در محیطهایی همچون پایتون و اسکرچ و همچنین مبانی الکترونیک می آموزید.

در مارس 2017، آلبرت گاشاک توسعه دهنده 18 ساله، MAKERbuino را ارائه کرد، که یک پروژه Kickstarter آموزشی است که این امکان را برای همه فراهم می آورد یک کنسول گیمینگ مبتنی بر آردوینو را بسازند.به گزارش ایتنا به نقل از مشبل، این پروژه با موفقیت چشمگیری همراه بود به طوری که 10 برابر موفق تر از هدف ابتدائیش عمل کرد. و اکنون، گاشاک از هر آنچه از آن تجربه آموخته برای ارائه یک پروژه بلندپروازانه تر استفاده کرده است: MAKERphone.MAKERphone هم یک گوشی موبایل DIY مبتنی بر آردوینو است که به صورت کیتی از اجزاء ارائه می شود که باید آن را سر هم کنید. وقتی خودتان این گوشی را می سازید، کم و بیش چیزهایی درباره برنامه نویسی در محیطهایی همچون پایتون و اسکرچ و همچنین مبانی الکترونیک می آموزید.MAKERphone پس از سرهم بندی و قابل استفاده شدن قابلیت های آنچنانی در حد آیفون XS در اختیار کاربر قرار نخواهد داد، ولی یک گوشی موبایل کاملا مفید خواهد بود که برای شما امکان اجرای اپ ها یا اجرای بازی ها را فراهم خواهد آورد.لیست قطعات آن شامل یک بورد مدار، یک ماژول GSM، یک پردازنده دوهسته ای، یک LCD رنگی 128x160 پیکسل، آنتن و یک ماژول صدا می شود (که با یک جک هدفون تکمیل می شود، که آیفون XS از آن بی بهره است). از نظر ظاهری، MAKERphone به طرز غیرمنتظره ای نمایی باحال و البته گذشته نگر دارد. حتی ممکن است وقتی آن را در یک جمع علاقه مند از جیب در بیاورید توجه و تحسین آنها را هم باعث شود.جاشاک، که اخیرا بیست سالگیش را جشن گرفت، و در همین روز هم کمپین MAKERphone آغاز شد، یک علاقه مند جوان است که علاقه خاصش را به یک استارتاپ" class="rpwords_links rpwords_desc" title="استارتاپ">استارتاپ تبدیل کرد.وقتی از وی پرسیده شد که از روزی که اولین پروژه اش را ارائه کرد تاکنون چه تغییراتی رخ داده است وی گفت: «وقتی اولین Kickstarterم را ارائه گردم هنوز مدرسه می رفتم. ما حتی یک شرکت هم نداشتیم، فقط کمپین Kickstarter را راه انداختیم که ببینیم به کجا می رسد».کاشاک گفت که MAKERphone در مقایسه با اولین پروژه اش پیچیده تر و آموزنده تر است، خطوط کد بیشتری دارد و زیباتر است.همچنین، استارتاپ او یک شرکت «خودنگهدارنده» با هفت کارمند است که واقعا درآمدزایی دارد، چیزی که به نظر وی بسیار باورنکردنی است.او می گوید که مهمترین چیزی تاکنون متوجه شده این است که «کار با اجراست که به نتیجه می رسد، نه صرفا ایده».حداقل قیمت MAKERphone 89 دلار است، و طبق روال معمول کمپینهای Kickstarter، با پرداخت مبلغ بیشتری می توانید ابزارهای مضاعف و یا یک گوشی کاملا سرهمبندی شده را خریداری کنید (هرچند که این کار قدری هدف اولیه ارائه آن را تضعیف می کند)، یا باندلهای 2 یا چند تایی از MAKERphoneها را با قیمت تخفیفی تهیه نمایید.

مطلب با عنوان MAKERphone برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که با تنها 89 دلار خودتان موبایل بسازید از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان MAKERphone برای شما این امکان را فراهم می‌آورد که با تنها 89 دلار خودتان موبایل بسازید از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون