روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ایتنا - پرطرفدارترین مرورگرهای وب کدام‌اند؟ از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ایتنا - پرطرفدارترین مرورگرهای وب کدام‌اند؟

ایتنا - آمارها نشان می دهند مرورگر کروم در مقام اول و پس از آن، فایرفاکس، محبوب ترین مرورگرها از سال 2008 بوده اند.

ویژگی های جدید اضافه شده به موزیلا فایرفاکس باعث خواهد شد تا برخی کاربران کروم مرورگر خود را عوض کنند و بنابراین سهم موزیلا در بازار بیشتر شود.به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، بر اساس آمار StatCounter بین جولای 2008 تا 2018 محبوب ترین مرورگرهای اینترنتی به ترتیب کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر با 64 درصد، 13 درصد و 10 درصد بوده اند.همچنین سافاری با 5 درصد و «اِج» با 4 درصد رتبه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده اند.فایرفاکس به عنوان محبوب دوم، اخیراً با استفاده از هوش مصنوعی سعی کرده است گرایشات کاربر و صفحات مرورشده را جمع آوری کرده و تحت عنوان ویژگی Advance، به صورت مجله خبری روی سایدبار شخصی کاربر در دسترس قرار دهد.بدین ترتیب کاربر می تواند مطالب موردعلاقه دیده شده را یکجا داشته باشد.درواقع هوش مصنوعی تم های موردعلاقه کاربر را از روی هیستوری پیداکرده و یکجا در اختیار قرار می دهد.فیدخبری شخصی کاری است که فایرفاکس انجام داده و قرار است قابلیت مذکور را توسعه دهد.

مطلب با عنوان ایتنا - پرطرفدارترین مرورگرهای وب کدام‌اند؟ از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ایتنا - پرطرفدارترین مرورگرهای وب کدام‌اند؟ از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون