روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: ایتنا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ YouTube VR در اختیار کاربران Samsung Gear VR قرار می‌گیرد از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ YouTube VR در اختیار کاربران Samsung Gear VR قرار می‌گیرد

ایتنا - شما می توانید این هفته این اپ را رایگان از Oculus Store دانلود کنید.

از این هفته امکان دانلود رایگان آن از Oculus Store وجود خواهد داشت. به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از cnet، اپ واقعیت مجازی یوتیوب گوگل به Gear VR سامسونگ رسید. بنا بر آنچه در یک پست بلاگ یوتیوب ذکر شده، یوتیوب روز چهارشنبه این اپ را برای کاربران Gear VR قابل دسترسی نمود. اپ YouTube VR پیش از این نیز برای PlayStation VR سونی، Daydream View گوگل و HTC Vive قابل دسترسی بوده است. شما می توانید این هفته این اپ را رایگان از Oculus Store دانلود کنید. گوگل همچنین در روز چهارشنبه یک قابلیت جدید را ارائه نمود که این امکان را فراهم می آورد که شما و دوستانتان دورهم در دنیای مجازی به تماشای ویدئوها بنشینید.این شرکت در این پست اعلام کرده است که شما می توانید آیکون Watch Together را زیر کنترل های اجرا بر روی Daydream View یا Gear VR خودتان بیابید.یوتیوب در آینده تجربیات واقعیت مجازی بیشتری را به این اپ خواهد افزود.دیگر شرکت های تکنولوژی نیز قابلیتهای تماشای گروهی را ارائه نموده اند. Oculus Venues فیسب وک برای شما امکان تماشای فیلم ها و رویدادهایی مانند جام جهانی را در یک عرصه مجازی با افراد دیگر فراهم می آورد. همچنین شما می توانید در حین تماشا به گپ زدن با دیگران بپردازید.

مطلب با عنوان اپ YouTube VR در اختیار کاربران Samsung Gear VR قرار می‌گیرد از وب سایت ایتنا itna با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ YouTube VR در اختیار کاربران Samsung Gear VR قرار می‌گیرد از وب سایت ایتنا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ایتنا itna مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون